Žavioji Dileta Meškaitė, scenoje pasirodanti kartu su Natalija Bunke, ryžosi naujam iššūkiui – ateinantį antradienį televizijos žiūrovai pamatys jos debiutą BTV parodijų šou „Nerealu!“.

Scena jai – ne naujiena.  BTV laidoje „Penktadienio fiesta“ ji vaidino išprotėjusią sekretorę, dabar traukia žvilgsnius pasirodydama koncertuose kartu su N. Bunke, o antradienį debiutuos ir kaip parodijų aktorė BTV parodijų šou „Nerealu!“.  Mergina džiaugiasi, kad profesionalūs aktoriai mielai priėmė ją į savo komandą ir stengėsi padėti kiek tik galėdami. „Buvo labai įdomi patirtis, nė kiek nesigaliu sutikusi“, - džiaugėsi D. Meškaitė.

Pirmojoje laidoje D. Meškaitė vaidins... skalbėją. Ir jai nė motais, kad tai švelniai tariant neatitinka jos susikurto įvaizdžio. „Įsijungi skalbėjos mygtuką ir važiuoji. Reikėtų kažko kitko – persijungtum“, - šypsojosi ji. Tiesa, pirmieji filmavimai visgi nepraėjo be netikėtumų, tačiau kokie jie, D. Meškaitė nenorėjo išduoti. „Įsijunkite laidą ir patys pamatysite“, - intrigavo ji.

Parodijų šou „Nerealu!“ – antradienį 20.25 per BTV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų