Sekso įraše su Kim Kardashian buvęs vyras išsirinko kitą – iškėlė karališkas vestuves

Šį savaitgalį aukso žiedus sumainė ir karališkas vestuves iškėlė garsi Holivudo porelė – reperis Ray J (35) ir dainininkė Princess Love (31), rašo tmz.com.

14

Labiausiai reperis žinomas iš savo skandalų. Vienas jų – 2003 metais užsimezgęs karštas romanas su realybės šou žvaigžde Kim Kardashian.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sekso įraše su Kim Kardashian buvęs vyras išsirinko kitą – iškėlė karališkas vestuves

Tuo metu Kim nebuvo labai žinoma. Tačiau netrukus slapta buvo nutekintas poros sekso vaizdo įrašas internete, kurį peržiūrėjo milijonai žmonių visame pasaulyje. Tąkart pramogų pasaulį sudrebinęs skandalas garantavo ilgalaikį žinomumą tiek reperiui, tiek K. Kardashian.

Visgi poros santykiai nutrūko. Šiuo metu Kim yra dviejų vaikų mama ir yra ištekėjusi už reperio Kanye Westo. Tuo tarpu reperis Ray J išsirinko kitą apvalių formų gražuolę, atlikėją Princess Love ir šį penktadienį ją vedė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian ir Ray J pikantiškos akimirkos

Poros vestuvių ceremonijoje dalyvavo per 150 svečių. Jaunavedžiai tikino norėję karališkų vestuvių ir jausmo, kad jie – princas ir princesė.

Reperis savo mylimajai pasipiršo gruodį viešai įteikdamas net 8 karatų deimantinį žiedą. Pompastiškas piršlybas matė artimiausi draugai bei šeima.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų