Sekso įkarštyje vyrui lūžo penis: jis turėjo ištverti net keletą itin skausmingų atstatymo procedūrų

Jungtinės Karalystės medikai pirmą kartą istorijoje užfiksavo neįprastą lūžį – sekso metu britui vertikaliai lūžo penis, rašo „Dailymail“. Iki šiol užfiksuoti tokie sužeidimai – tik horizontalūs.

Tvirtinama, kad sekso su partnere įkarštyje, 40-metis vyras peniu stipriai dūrė į audinio vietą tarp makšties ir išangės.

Medikai nepatvirtino, kokia sekso poza tuo metu užsiiminėjo pora, tačiau paviešino, kad dažniausiai penių sužeidimai pasitaiko mylintis „šuniuku“ ar kai vyras ant moters viršaus.

Kaip žinoma, vyriškas lytinis organas neturi kaulo, tačiau tai nereiškia, kad jis negali lūžti. Pasak medikų, dažniausiai tokios nelaimės nutinka būtent sekso įkarštyje, kai nepataikius į reikiamą vietą penis linksta ir lūžta jo audinys. Tokio pobūdžio lūžiai – itin skausmingi.

Neoficialiais duomenimis Yorko mieste gyvenantis vyras turėjo ištverti net keletą itin skausmingų penio atstatymo procedūrų. Jo atveju, sekso metu pusiau plyšo ir išsiskyrė apsauginiai audiniai. Pavyzdžiui, peniui lūžus horizontaliai, jis pasvyra į vieną pusę. Kai penis lūžęs vertikaliai – jis viduje tarsi skyla ir žaibiškai ištinsta.

Medikai tvirtina, kad praėjus apytikriai šešiems mėnesiams po incidento, vyras vėl galės užsiimti tradiciniu seksu be jokių išliekamųjų pokyčių.

Nuo pat 1924 metų užregistruota apie 1 600 atvejų, kai vyrams sekso metu lūžo penis. Dažniausiai tokiu atveju gali pasigirsti garsas, panašus į lūžtantį kaulą.


Rašyti komentarą...
-
-> hj
2021-07-03 12:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasisake impotentas arba frigydiška kiaulė
Atsakyti
-3

S
Snaiperis nieko sau. Iš tokio atstumo ir
2021-07-03 09:33:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
79
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų