Šeimos išardymu kaltinama Kardashian klano draugė: „Turbūt nereikėjo eiti pas jį į namus“

Visai neseniai Kardashianų šeimą sukrėtė drama – paaiškėjo, kad Khloe Kardashian mylimasis ir dukrelės tėvas Tristanas Thompsonas ir vėl buvo neištikimas. Daugelį sukrėtė tai, kad tarp garsios poros įsiterpė Khloe sesers Kylie geriausia draugė Jordyn Woods.

61

Tiesa, duodama pirmąjį atvirą interviu Jordyn tvirtino, kad su vedusiu vyru ji neužsiminėjo seksu ir tikrai neišardė šeimos.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian šeima patyrė žiaurią išdavystę: milijardierė Kylie to niekuomet neatleis

Interviu metu Jordyn apgailestavo dėl to, kas nutiko – ji taip pat pravirko ir sunkiai tramdė savo emocijas.

Mergina išdėstė istoriją iš savo pusės: „Aš buvau su draugais bare, mes gėrėme ir šokome. Kartu su mumis buvo ir Tristanas, jis leido laiką. Tik tiek“, – sakė ji, pridurdama, kad vėliau vakarėlis persikėlė į T. Thompsono namus.

„Aš nudžiugau, kad jį pažįstu. Juk geriau būti pas kažką, ką žinai, nei pas nepažįstamus žmones. Greičiausiai, tai ir buvo pirmoji mano klaida. Tikrai nemaniau, kad toks mano poelgis netinkamas. Turbūt nereikėjo eiti pas jį į namus“, – dėstė mergina.

Interviu metu Jordyn pabrėžė, kad Tristanas laiką leido su savo draugais, tačiau paryčiais norėjo grįžti namo. Išlydėdamas ją, Tristanas merginą pabučiavo į lūpas. „Tarp mūsų nebuvo jokios aistros. Tai – tik paprastas bučinys į lūpas. Negaliu kaltinti tik jo, leidausi bučiuojama. Turbūt dėl to kaltas alkoholis. Aš labai pasimečiau ir grįžau namo“, – tvirtino ji.

Kiek vėliau Jordyn pasakojo, kad šią istoriją papasakojo ir savo draugei Kylie su Khloe, tačiau nuslėpė svarbiausią detalę – bučinį.

„Aš nenorėjau įskaudinti Khloe. Aš nesu šeimų ardytoja. Man nereikia svetimo vyro“, – rėžė ji.

„Aš suprantu, kad nepasakydama tiesos, įskaudinau sau artimus žmones. Bet aš nesu jų skyrybų priežastis. Gal ši situacija ir apsunkino reikalus, bet aš – ne tas žmogus, kuris juos išskyrė“, – sakė J. Woods.

J. Woods yra geriausia K. Jenner draugė nuo vaikystės – „plius“ dydžio modelio karjeros siekianti mergina yra labai artima Kardashianų šeimai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų