Šeima išsižadėjo homoseksualios dukters: davė siaubingą ultimatumą

Didelės visuomenės dalies požiūriu, mylėti galima ne visiems. Netradicinės lytinės orientacijos Emily Scheck slėpė nuo šeimos, kad ją traukia tos pačios lyties atstovės. Apie tai sužinojusi jos mama davė dukrai ultimatumą.

49

Motina pasiūlė Emily rinktis: arba ji lanko specialius kursus, neva keičiančius jos orientaciją, arba ji tėvas ištrins dukrą iš savo gyvenimo amžiams. Mergina nusprendė, kad ji negali „gydytis“ nuo homoseksualizmo.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeima išsižadėjo homoseksualios dukters: davė siaubingą ultimatumą

Grįžusi namo ji pamatė, kad visi jos daiktai buvo išmesti, o automobilio valstybinis numeris buvo nuplėštas, mat tėvai mokėjo už jos draudimą. Mergina liko be jokios finansinės pagalbos, nors dar privalėjo lankyti mokyklą. Ji turėjo tik 20 dolerių ir dirbo du darbus, kuriuose atlyginimą mokėdavo kas dvi savaites.

19-metės draugai sugalvojo sukurti jai skirtą pagalbos puslapį, kuriame žmonės galėtų paaukoti šiek tiek pinigų Emily gyvenimui. Vien per dvi savaites mergina surinko daugiau nei 100 dolerių.


Rašyti komentarą...
E
Eglė
2018-11-26 00:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu kiek šokiruota komentarų po šiuo straipsniu. ŽMOGUS yra ŽMOGUS, ir nesvarbu kokios jis lytines orientacijos, rasės, politinių pažiūrų ar kokį tikėjimą išpažįsta. Jis vistiek ne ką mažiau vertas būti visuomenes dalis nei bet kuris jūsų. Kievienas iš mūsų gali padaryti kažką nežmoniško, amoralaus, taigi galbūt reikėtų geriau pagal tai kritikuoti žmones, jei jau esame į tai linkę. Šiuo atveju nematau nieko gero merginos tėvų poelgyje bei manyčiau, kad būtent jis yra smerktinas.
Atsakyti
-1

A
Anonimas
2018-11-26 09:13:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas kokios orientacijos žmogus. Dėl to nebūtina smerkti. Visi, kurie sakot, jog tėvai padarė gerai išmesdami ją iš namų...galiu pasakyt tik tiek, kad jūs žiauriai klystat. Jūs net nenutuokiat, kaip yra sunku gyventi be tėvų ir neturėti jų palaikymo, kai žinai, jog galėtum tai turėti. Kiekvienas pagalvokit, kaip jaustumėtės jūs, būdami jos vietoj. Ji nėra kalta, kad jai patinka merginos, o ne vaikinai. Taip kad kitą kartą pagalvokit ką šnekat. Jei nežinot ką reiškia kai tėvai jūsų atsisako, geriau uždarykit srėbtuves ir toliau savo laiką nelemtai leiskit Facebook'e.
Atsakyti
-1

M
Mama
2018-11-26 14:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai yra ziauru is tevu puses!!! Niekas jiems dukters neatnese ir nepadovanojo,jie patys ja sukure,tai ju kraujas ir ju dalele...O as myliu savo dukra tokia,kokia ji yra...Mudvi einam iskelusios galva,ji nieko blogo nepadare nei mums, tevams,nei aplinkiniams ir nusispjaut i visu kitu negatyvias nuomones!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų