Šedžius su 21-erių širdies drauge laukiasi kūdikio

Pirmadienio vakarą patvirtinti ilgai sklandę gandai, kad 44-erių verslininkas Andrius Šedžius kartu su 21-erių širdies drauge Erdvile Pilvinyte laukiasi kūdikio. 

Naujienų portalui tv3.lt A. Šedžius teigė, kad šia tema komentuoti neketina.

Naujienų portalui tv3.lt iš neoficialių šaltinių buvo žinoma, kad pora laukiasi vaiko, tačiau A. Šedžius su drauge neskubėjo patvirtinti šio fakto. 

Erdvilės nėštumas aptariamas ir internetinėje erdvėje. Čia net buvo paviešinta nuotrauka, kurioje mergina užfiksuota vaikštanti po Šiaulius, o jos pilvas priminė nėštukės.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad su 20-mete mergina iš Šiaulių Erdvile A. Šedžius poruojamas jau nuo praėjusių metų pradžios. Ilgą laiką mergina santykius su garsiu politiku slėpė, vis dėlto kartais viešumoje pasirodydavo bendros jų nuotraukos.

Pasidomėjus, kodėl praėjus ganėtinai ilgam laikui nuo apkalbų apie jųdviejų santykius pradžios, pora tik dabar nusprendė patvirtinti, kad ji ir A. Šedžius yra pora, mergina patikino: „Reikėjo laiko, kad abu įsitikintumėme, ar esame vienas kitam reikalingi.“

Nors E. Pilvinytė nepanoro atsakyti į klausimą, kaip į jos ir verslininko santykius reaguoja tėvai, ji pridūrė, ką mano dėl didelio savo ir mylimojo amžiaus skirtumo.

„Daina Bosas, Antonovienė Vida... Kodėl jų taip neapkalba? Šedžius įdomesnis“, – naujienų portalui sakė mergina.

Kiek anksčiau paklausta apie sužadėtuves Erdvilė ėmė juoktis: „Nėra kur skubėti“, – atsakė ji ir prisipažino, kad jaučiasi laiminga.

Palaiko draugiškus santykius

Anksčiau paklausta Erdvilė, ar nebijo galimo Monikos Šedžiuvienės pykčio, suabejojo: „Dėl ko ji turi pykti? Ir dramos dėl ko? Ji turi savo Dovydą, su kuriuo kuria naują šeimą. Nėra jai čia ko pykti ir kurti dramų.“

Tiesa, viename interviu kalbinta Monika tikino, kad kontaktuoti su nauja Andriaus širdies drauge Erdvile jai teko ne vieną kartą, tačiau abi moterys palaiko draugiškus santykius, kuriuose neapykantos nėra. 

REKLAMA

„Aš nesu nusiteikusi prieš jo rimtą širdies draugę, jei jis su Erdvile puoselėja rimtus santykius, o sūnus nematys kitų moterų, tai man viskas tvarkoj. Aš pati gal dešimt kartų esu pasiėmusi sūnų tik iš Erdvilės.

Pas mus nėra jokių konfliktų, mes labai gerai sutariame, aš nesu kažkokia žiežula, kad tik galvočiau apie save ar tai, kaip mano vaikas leido laiką tik su ja, o ne su tėčiu. Viskas tvarkoj. Jei aš, mama, galiu būti su vaiku, esu su juo bet kada, kodėl turėtų būti su kitu žmogumi? “, – sakė M. Šedžiuvienė.

Tuo tarpu, Monika taip pat turi antrąją pusę – Dovydą, kuris gyvena užsienyje, tačiau dažnai svečiuojasi ir Lietuvoje.

Primename, kad prieš kelis metus A. Šedžius išsiskyrė su žmona Monika. 

2013-ųjų vasario 23-iąją susituokę Andrius ir Monika santuokoje prabuvo beveik penkerius metus.

2019-ųjų žiemą tv3.lt žurnalistės paklaustas ar karo kirvis su buvusia žmona jau užkastas, Andrius tvirtino niekada ir nekariavęs.

„Aš nekariavau, o pas ją nežinau, kokie kirviai ten yra. Čia jau jos reikia klausti, ji ten labiau linkusi į tuos visus nesutarimus. Aš net sakiau, kad be advokato į teismą eisiu, bet kai mane taip užsipuolė, mano dukra pasiūlė iš savo santaupų man advokatą pasamdyti. Nebeliko nieko, kaip pačiam jį samdytis.“

Andrius dvejus metus su Monika mynė teismo durų slenksčius. Rugsėjo 23-iąją paaiškėjo, kad sutuoktiniai galutinai nutraukė savo santuoką, o jų sūnus Gabrielius lieka gyventi su mama Monika. Tiesa, toks sprendimas vyrui nepatiko.

„Dabar paskirtas apeliacinis teismas, žiūrėsime, kaip ten viskas bus. Viskas dėl vaiko gyvenamosios vietos. Bijau, kad Monika gali išsivežti vaiką į užsienį. Jos naujasis draugas ilgai čia iš santaupų negyvens, niekur nedirba, nieko neveikia, faktas, kad yra planai išvykti užsidirbti. Užgyventos santaupos greitai baigiasi“, – tą kartą kalbėjo keturių vaikų tėvas.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-08-04 00:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prastai tėvai sūnų iš auklėjo. Kaip šuo nuo grandinės nutrūkęs per k. l. s eina.
Atsakyti
-2

D
Ddd
2020-08-04 08:22:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale pislus. Kiek dar tu vaiku primetys?
Atsakyti
-6

w
wesa
2020-08-03 23:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Onute is Jurgenu kaimo, nuo nezinomo vyro laukiasi trynuku ir ka?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų