Scenos karalienės Džordanos šeimoje – jautri šventė

Šiandien, balandžio 20-ąją, bene garsiausios šalies atlikėja Džordana Butkutė mini ypatingą šventę. Būtent šiandien sueina 10 metų, kai ji sutiko savo mylimąjį – Elegijų Strasevičių.

67

Jis buvo tas žmogus, kuris sunkią akimirką atlikėją ištraukė iš alkoholio liūno ir padėjo vėl atsistoti ant kojų. Kiek vėliau jis tapo ne tik gyvenimo vyru, bet ir prodiuseriu.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džordana Butkutė su Elegijumi

Pora aukso žiedus sumainė kiek daugiau nei prieš 6-erius metus, gruodžio 12-ąją.

Scenos karaliene vadinama Džordana atšventė ir geležines vestuvių metines su Elegijumi, o jis savo paskyroje pasidalijo jautriais žodžiais mylimajai.

„Dvi labai reikšmingos datos mano gyvenime. Be abejo, tai tik skaičiai, bet ... 2006.06.06 ir 2012.12.12“,- skelbė jis.

Trijų šešetų simbolika jam ypatinga – vyras 2006-aisiais visiškai atsisakė alkoholio, o 2012-aisiais vedė savo išrinktąją Džordaną.

Kiek anksčiau interviu metu Džordana viešai prakalbo apie Lietuvos žvaigždžių šlovės kainą. Apie tai kalbėjo dainininkė, kuri dėl alkoholio netgi prarado kūdikį.

Jai pakilti iš pačios tikriausios duobės padėjo tik stebuklas – taip ji vadina meilę dovanojusį ir iš alkoholizmo liūno padėjusį išlipti vyrą Elegijų.

„Pilni stadionai gerbėjų, o paskui tyla, išsiskyrimas su grupe, kūdikio netekimas, viskas vienu metu, viskas susidėjo į krūvą. Atėjo suvokimas, kad aš niekam nereikalinga. Susinervinau – išgėriau, parradau kūdikį – išgėriau, paskui sveikatą reikia pataisyti – išgėriau…“, – kelią žemyn prisiminė Džordana.

„Vienas didžiausių žingsnių man buvo pripažinti sau ir kietiems, kad taip, aš, Džordana, esu alkoholikė“, – atviravo moteris.

Atsispyrus nuo to, galima buvo kilti į viršų. Atlikėja visiškai alkoholio nevartoja jau daugiau nei 8 metus, net vestuves su Elegijumi atšventė be alkoholio. „Dabar viską matau kitaip“, – sakė atlikėja.

 


Rašyti komentarą...
N
Nu
2019-04-20 09:04:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai.
Atsakyti
-13

V
Violeta
2019-04-21 22:23:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, pensija tik nuo 65 metų. Ji- ne išimtis. Tu, beje, taip pat.
Atsakyti
-1

L
Lina
2019-04-21 23:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zaviuosi jumis abiem. Jus saunus zmones. Sekmes jums!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų