• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant Šv. Velykoms kauniečiai kviečiami dalyvauti nemokamuose renginiuose ir patirti miesto kultūrinį ritmą. Artėjantį savaitgalį gyventojus džiugins koncertai, parodos, ekskursijos ir filmų peržiūros.

Artėjant Šv. Velykoms kauniečiai kviečiami dalyvauti nemokamuose renginiuose ir patirti miesto kultūrinį ritmą. Artėjantį savaitgalį gyventojus džiugins koncertai, parodos, ekskursijos ir filmų peržiūros.

REKLAMA

Šeštadienį miesto gyventojai kviečiami apsilankyti Prancūziškos muzikos koncerte, kuris vyks Nacionaliniame M. K. Čiurliono dailės muziejuje. Renginyje muzikuos Jurijus Šutko (fleita, Ukraina) bei Yusuke Ishii (fortepijonas, Japonija). Koncertą organizuoja KTU socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Prancūzų kultūros centras. Koncerto pradžia: 16:00 val. 

Kauniečiai kviečiami dalyvauti ir tarptautiniame kanklių muzikos festivalyje „Kanklės mano rankose“, kuris čia organizuojamas jau devintąjį kartą. Šeštadienį 18:00 val. L. Zamenhofo g. esančioje Tautinės muzikos muziejaus renginių salėje klausytojus užburs kanklių muzika, kurią dovanos ir svečiai iš Latvijos bei Suomijos. 

Kauno menininkų namai dovanoja nemokamą ekskursiją „Gyvi namai”, kurios metu, anot organizatorių, dalyviai turės galimybę ne tik pašniukštinėti po Kauno menininkų namų pastato užkaborius, sužinoti apie margą įstaigos istoriją ir dabartį, bet ir prie kavos pasiklausyti audio įrašų – Kauno menininkų namuose dirbusių ir kūrusių žmonių pasakojimų. Ekskursija vyks šeštadienį 14 val., Kauno meninkų namuose - V. Putvinskio g.

REKLAMA
REKLAMA

Menininkų namai šeštadienį suburs ir senjorus, trumpųjų fimų programoje „Dūzgiantis avilys”. Renginio metu senjorai bus supažindinti su trumpuoju kinu, komiškomis ir dramatiškomis filmų istorijomis, kuriose atskleidžiamas požiūris į gyvenimą ir veikėjų bandymą rasti savo vietą santykiuose bei visuomenėje. Renginys startuos 15 valandą, filmų peržiūros trukmė: 82 minutės. Renginys organizuojamas Kauno menininkų namų kartu su lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“.

REKLAMA

Miestiečiai kviečiami dalyvauti ne tik koncertuose, ekskursijose ar filmų peržiūrose, tačiau pasižvalgyti ir po menininkų parodas.

Nuo kovo 5 dienos Ąžuolyno bibliotekos Galerijoje veikia menininkės Laimos Mačiulaitytės keramikos paroda „Iš žemės ir dangaus“. Besidomintys keramika taip pat kviečiami aplankyti ir keramikos akademijos jaunimo darbų parodą „Mano žemė”, kuri eksponuojama  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje.

REKLAMA
REKLAMA

„Meno parko“ galerija kviečia lankytojus į menininkės Loretos Švaikauskienės parodą „Rojaus sode žmogus buvo laimingas, bet…“ Kaip teigiama parodos aprašyme, menininkė šiuo kūriniu siekia permąstyti Pasaulio ateities viziją. Kviečia pažvelgti į racionaliąją ir iracionaliąją žmogaus būti, snūduriuojančią sąmonę, kuri susipina laike ir būtyje. 

Tuo pačiu, „Meno parko“ galerijoje kviečiama aplankyti ir menininkės Karolins Latvytės-Bibiano parodą „Aš, mano baimė ir kitos istorijos“ - istorijas apie tikrus ar išgalvotus asmeninio gyvenimo įvykius, vaikystės ir paauglystės prisiminimus, aplinką, kurioje menininkė augo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Galerijoje lankytojų laukia ir paroda „ALTER EGO“, skirta paminėti VDA Kauno fakulteto profesoriaus, ilgamečio Piešimo studijos vedėjo Rimvydo Mulevičiaus kūrybą akvarelės, piešimo ir grafikos srityse. Šios parodos lankytojų laukia iki kovo 28 dienos.

Kauno verslo parkas kviečia aplankyti meno zoną, kurioje eksponuojama Anna Oleinik personalinė tapybos darbų paroda „Iš sapnų“. Paroda nemokama ir lankytojų lauks iki birželio 1 dienos.

Tremtinių tekstilės ir skulptūrinių objektų paroda „Sudygsniuota“ lankytojų laukia Kauno IX forto muziejaus teritorijoje. Autentiški tremtinių rankdarbiai ir jų kūrėjų istorijos – muziejuje parengtos parodos pamatas. 

Teksto autorė: praktiką atliekanti Kamilė Bumblytė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų