Sasha Song pristatė naująjį albumą su itin provokuojančiu viršeliu

Nors albumo kūrybinis procesas truko net trejus metus atlikėjas su pasididžiavimu pristato jį savo gerbėjams. Šiemet minėdamas savo jubiliejinius, 20-uosius, metus scenoje atlikėjas naująjį albumą simboliškai pavadino „XX“ – skaičiumi metų, kuriuos jis praleido scenoje.

6

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Draugiškiausio choro titulą laimėjusį Jonavos chorą pasveikino ir Sasha Song

Šiandien atlikėjas jau daug kitoks, nei tada, prieš du dešimtmečiu: iš mažo 12-os metų berniuko dabar jis išvaizdus ir charizmatiškas vaikinas, iš visų išsiskiriantis savo atliekamos muzikos įvairove, pats ją kuriantis sau ir kitiems, įgijęs pasaulinės sceninės patirties įvairiuose muzikiniuose projektuose ir dar daugybe kitų pasiekimų – skamba išties solidžiai.

Solidus bei paslaptingas ir naujojo albumo viršelis. „Tai labai talentingo fotomenininko Rimanto Dichavičius dovana man, todėl toks viršelis pasirinktas ne šiaip sau, jis man reiškia tikrai daug, bet daugiau apie tokį pasirinkimą papasakosiu oficialiame albumo pristatymo koncerte.“ – trumpai apie netikėtą albumo viršelį sako atlikėjas.

Naujasis albumas sudėtas iš pastarųjų metų atlikėjo sukurtų dainų. Jame rasite ne tik puikiai pažįstamus kūrinius, kurie padėjo Sashai Song tapti žinomu ir ne kartą skambėjo televizijoje ar radijuje, bet ir nemažai naujų, dar niekur neskambėjusių dainų.

„Visos dainos man labai brangios, nes jos yra mano kūrybos rezultatas, tačiau šiuo metu man pati svarbiausia yra naujausia mano daina „Žodis myliu“. Ši daina yra ypatinga ne tik dėl jausmų ir išgyvenimų dėl kurių ją sukūriau, bet ir dėl to, kad tai yra daina, pagal kurią nufilmavau savo pirmąjį karjeroje vaizdo klipą! Turiu daug naujienų, dvi iš jų – mano naujasis albumas ir pirmasis vaizdo klipas, todėl visus norinčius išgirsti mano naujas dainas, kviečiu visus į oficialų albumo ir vaizdo klipo pristatymą, kuris įvyks lapkričio 5 dieną, 20 valandą Vilniuje, klube „Barrington.“ – neatskleisdamas kitų naujienų sako atlikėjas ir pažada, kad viskas paaiškės jau šį ketvirtadienį pristatymo koncerto metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų