REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, TV3 televizijos žiūrovai kviečiami praleisti kartu su į eterį grįžtančiais „Auksiniais svogūnais“.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, TV3 televizijos žiūrovai kviečiami praleisti kartu su į eterį grįžtančiais „Auksiniais svogūnais“.

REKLAMA

Žiūrovai iš viso pamatys 10 nominacijų – nuo „Metų lošėjo“, „Metų aktoriaus“, „Metų siurprizo“ iki… „Metų Gražulio“.

Į Metų lošėjo nominaciją pretendavo:

  • Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, visus savo prezidento rinkimų žetonus pastačiusi ant šūkio „Stipri prezidentė – stipri šalis“. Ką gali žnoti, jei Vladimirui Putinui su šūkiu „Stiprus prezidentas – stipri Rusija“ pavyko, tai gal ir Ingridai Šimonytei pavyks?
  • Seimo narys Artūras Skardžius, nusprendęs lošti kitoje komandoje. Ryte įstojęs į Lietuvos socialdemokratų partiją, vakare ją paliko ir tapo trumpiausiai – apie 12 valandų – buvusiu partijos nariu.
  • Verslininkas, investitorius ir tiesiog finansų genijus Šarūnas Stepukonis, kuris net 50 mln. eurų, skirtų Vilniaus nacionalinio futbolo stadiono statyboms, kuriuos iš savo santaupų susimetė pensininkai, pastatė „ant raudonos“ ir labai nustebo, kai iškrito... juoda!

Įteikti nominaciją į sceną lipo buvęs Seimo narys Antanas Nedzinskas.

Atplėšęs voką jis perskaitė Š. Stepukonio pavardę.

„Dėl objektyvių priežasčių, kadangi jis pats nenorėjo išeiti iš sulaikymo įstaigos, bet jį galų gale išprašė ir uždėjo apykoję, tai jis negalėjo atvykti į šią mūsų šventę, bet mes jam būtinai perduosime šį svogūną. O į sceną mes pakviesime vieną iš nominančių, kuri nelaimėjo, bet buvo arti to“, – sakė A. Valinskas, kuris į sceną pakvietė Ministrę Pirmininkę I. Šimonytę.

REKLAMA
REKLAMA

Politike scenoje virto praeityje garsios grupės „Junior“ lyderė Rosita Paulauskaitė.

Nominanto paskelbimą ir muzikinį pasirodymą žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Visą „Auksinių svogūnų“ ceremoniją žiūrėkite čia:

„Auksiniai svogūnai“ – šiandien, balandžio 1-ąją, nuo 19.30 val. per TV3!

Debiliu fiestas
Peru prezidentė Dina Boluarte per vieną iš TV šou buvo pastebėta su laikrodžiu Rolex kurio ji neįrašė į savo dekloraciją. Kitą dieną Peru STT atėjo su krata į prezidentės namus ir pradėta baudžiamoji byla. Pas mus kažkoks dėdė pavogė 30 mln eurų ir jis dabar jis laisvėje ir mes per TV dainuojame jam dainas. Ir svarbiausia visiems linksma. Kokiame mes užpakalyje jeigu mes ES nariai turime imti pavyzdį iš pietų amerikos valstybės. 2013-ais Lietuvoje gimė 30.000 naujagimių, 2023 - ais 20.000 o mes dainuojame mums linksma. Lietuva pasmerkta
Šiaip tai tas renginys nei šis nei tas jei prieš 20-30m buvo gal įdomu ,na dabar .......manau agitbrigados buvo įdomiau,nes tai buvo tikra liaudies kūryba,be jokių profų,dabar atidirbo ale žvaigždės,bet nekažkas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų