„Šarka“ G. Valaitytė: aš sutikau ne ūkininkus, aš atradau žmones

Vakar, antradienį, balandžio 24-ąją, į TV3 eterį sugrįžo antrasis TV3 pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ sezonas. Šiemet šešiems žaviems ūkininkams iš visos Lietuvos į pagalbą atskubėjo dainininkė Gintarė Valaitytė. Ji kaimo princams padės iš galybės norinčių išsirinkti tikras širdies damas.

Įvadinę antrojo sezono „Ūkininkas ieško žmonos“ seriją (rodyta 19.40–20.30 val.) preliminariais „TNS LT“ duomenimis vakar rinkosi 25,0% 15–49 metų amžiaus grupės TV žiūrovų – net dvigubai daugiau nei artimiausią TV3 konkurentą. Jį rinkosi 12,4% minėtos auditorijos TV žiūrovų.

„Kiekvienai – pagal skonį“, – atsako G. Valaitytė paklausta, kokie svajonių jaunikiai laukia vienišų TV3 projekto žiūrovių. – Negaliu nustoti žavėtis ūkininkų darbštumu ir nuoširdumu, kaip tik šios savybės juos visus ir sieja. Tačiau jie tikrai labai skirtingi – vieni trokšta romantikos, kiti labiau pašėlę, vieni mėgsta aktyvų, kiti – ramesnį poilsį. Garsiai kreipiuosi į visas Lietuvos moteris – mielosios, tai jūsų šansas!“ – kviečia būti drąsias visas „Ūkininkas ieško žmonos“ žiūroves G. Valaitytė.

REKLAMA

Šiemet ieškoti antrųjų pusių TV3 projekte ryžosi šeši ūkininkai: romantikės ieškantis ir ją lepinti žadantis 22-ejų Andrius iš Prienų raj., miesto gyvenimą į kaimo ramybę Dzūkijoje iškeitęs 26-erių Darius, Dūkštose keliolikos hektarų rugiais apsėtą žemę valdantis ir nuosavą mišką turintis 23-ejų Darius, pusantro šimto karvių ūkiui vadovaujantis 33-ejų Martynas iš Prienų, vyriausias dalyvis – 39-erių Petras – perspektyviam gluosnių verslui Varėnos raj. vadovaujantis vyras ir 21 metų Simas, Biržų rajone valdantis tūkstančius hektarų žemės.

Antroji projekto serija TV3 eteryje bus rodoma birželio 21-ąją, ketvirtadienį. Ūkininkai skaitys moterų atsiųstus laiškus. Žavioji „piršlienė“ G. Valaitytė projekto dalyviams padės rinktis žaviausias ūkininkų antromis pusėmis norinčias tapti moteris iš jų atsiųstų laiškų: iš nuotraukų, prisistatymų, iš ryškiausių charakterio savybių ir kt. Kaip tik iki birželio mėnesio yra laukiami visi vienišų ir su ūkininkais trokštančių susipažinti moterų laiškai.

Vienišos moterys ūkininkų prisistatymus gali rasti adresu: http://www.tv3.lt/ukininkasieskozmonos. Kaip tik šiuo adresu esančioje anketoje svajonių ūkininkams laiškus rašyti yra kviečiamos ir visos Lietuvos moterys.

Gintarė Valaitytė (nuotr. TV3)Gintarė Valaitytė (nuotr. TV3)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų