Sąmyšis: vienai iš savo nuotakų Radži prisipažino meilėje

LNK realybės šou „Radži ieško žmonos” persirito į antrąją pusę. Kuo toliau, tuo atidžiau Radži renkasi nuotaką. Ir kuo toliau, tuo labiau atsiskleidžia tikrieji ne tik dėl jo kovojančių panelių, bet ir paties Radži jausmai.

„Ir aš tave myliu”. Šiuos žodžius iš Radži lūpų išgirdusi viena iš realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyvių net atšoko. Per užduotį, kurioje panelės turėjo atskleisti slapčiausius savo jausmus, mergina prisipažino meilėje, o Radži atsakė tuo pačiu. Kas toji laimingoji, sužinosite jau šį šeštadienį.

„Esu be galo laiminga. Ištarti „aš tave myliu” tikrai buvo sunku, o atsakymas tiesiog pribloškė”, – konkurentėms pasakojo mergina.

Išgirdusi turbūt gražiausius pasaulyje žodžius viena panelė apsidžiaugė. Užtat kitos nuliūdo. Itin pasipiktinusi pasirodė Radži favorite vadinama šilališkė go – go šokėja Daiva.

„Negali taip būti. Juk mes drauge vaikštinėjome Paryžiuje. Ten jis su manimi kaip su dama elgėsi, o dabar kitai meilėje prisipažįsta. Nepatikėsiu tol, kol Radži neateis ir visoms girdint to nepasakys”, – svarstė neseniai iš romantiškos kelionės grįžusi Daiva.

Kam Radži prisipažino meilėje ir koks intrigų katilas po to užvirė, pamatysite šį šeštadienį, 19 val., per LNK realybės šou „Radži ieško žmonos”.

 


Rašyti komentarą...
n
na
2012-11-30 16:27:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
man atrodo kad Elena
Atsakyti
-1

J
Jau
2012-11-30 17:01:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
pradeda uzknisti perdetos dirbtinos intrigos
Atsakyti
-1

S
Silly
2012-12-01 22:10:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su ziedu,tai isvis cia nonsensas.Jau tokia ceremonija vos nedaro,ir globeja pakviesta iteikt ta zieda merginai.Ir tik tokia proga,kaip pagarba,kad keiciasi i gera puse Nijole.Kitokio prizo uz ta pasikeitima nebuvo galima sugalvot ir iteikt.Ir kam vargint globeja su tokiu kvailu uzmanimu???Nesuprantama ju logika
Nukvailejimas visiskas :-X
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (68)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų