• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Roko legenda Jonas Bon Jovi (62 m.) išgyvena skaudžią netektį – vyras neteko savo mamos. Moteris mirė sulaukusi 83-ejų. 

Roko legenda Jonas Bon Jovi (62 m.) išgyvena skaudžią netektį – vyras neteko savo mamos. Moteris mirė sulaukusi 83-ejų. 

REKLAMA

Jono Bon Jovi motina Carole mirė liepos 9-ąją, Monmuto medicinos centre Naujajame Džersyje, likus trims dienoms iki savo 84-ojo gimtadienio. 

Roko legenda savo šeimos vardu išplatino pranešimą leidiniui PEOPLE, kuriame rašoma: „Mūsų mama buvo jėga, su kuria reikėjo skaitytis, jos dvasia ir gebėjimas veikti suformavo šią šeimą. Jos labai trūks.“

Carole kadaise buvo „Playboy“ zuikutė, su savo vyru Johnu Bon vyresniuoju susipažinusi 1959 m. įstojus į JAV jūrų pėstininkų korpusą.

Augindama šeimą ji vadovavo dar keliems verslams.

Be Jono, jo žmonos Dorotėjos ir keturių vaikų – 22 metų Jake'o, 29 metų Jesse, 31 metų Stephanie ir 20 metų Romeo – Carole pergyveno jos vyras, kiti du sūnūs Anthony ir Matthew bei jų šeimos.

REKLAMA
REKLAMA

Dėkoja tėvams už palaikymą

Jonas Bon Jovi anksčiau gyrė savo tėvus už jų padrąsinantį požiūrį ir suteiktą „gebėjimą įgyvendinti svajonę“, net jei tai reiškė koncertuoti vėlai vakare, o kitą rytą dar eiti į mokyklą.

REKLAMA

„Net jei iš tiesų nesi geras savo amato specialistas, jei tiki, kad toks esi, gali dirbti. Kai tapau vyresnis, supratau, kad tai buvo didžiulė dovana, kurią gavau iš savo tėvų.

Jie visada mane palaikė, o tai, žvelgiant retrospektyviai, buvo neįtikėtina. Nes galėjau grįžti namo pirmą ar antrą valandą nakties, o iki aštuntos valandos vis tiek turėjau būti mokykloje. Jie tiesiog sakė, kad reikia laiku ateiti į mokyklą, tai mano pareiga. Bet vis tiek galėjau siekti savo svajonės“, – sakė jis. 

TV3 išsisėmė. Nekrologai baigėsi, nes vieni kaimiečiai per savaitę išsišaudė, kiti nuskendo, o auto įvykiai liovėsi. Lavonų nebėra... Rusai dar nepuola. Karbauskis su Širinskiene išvyko atostogų, o Bunkė kieme laisto veją. Taigi, kad neišbėgiotų likę Naisių alubario lankytojai, Blaževičiutė auditoriją bando išlaikyti rašydama apie J. Bon Jovi velionę mamą. Taip, gerbiu J. Bon Jovi, mėgstu jį kaip atlikėją nuo jaunų dienų, bet niekaip nesuprantu, kas nutiko, kad Kremliaus portalas (TV3) užuot rašęs apie V.Uljanovą ar velionį V.V.Putino trečios kartos pusbrolį Genadijų pradėjo rašyti apie "supuvusių" Vakarų roko dainininko mirusią motiną...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų