Rihanna prisipažino vis dar mylinti ją sumušusį buvusį vaikiną

Rihannos ir Chriso Browno santykiai, po audringo judviejų išsiskyrimo 2009 metais, buvo ne vienerius metus nuolat aptarinėjami žiniasklaidos atstovų. Ir praėjus trims metams po žiauraus Browno išpuolio prieš Rihanną, mergina nusprendė prisipažinti, kad vis dar myli savo buvusį draugą.

Vakar vykusioje pokalbių laidoje su Oprah Winfrey, seksualioji atlikėja atviravo, kad šiandien su Chrisu yra labai artimi draugai.

„Įdėjome daug pastangų, kad atkurtumėme draugiškus santykius ir šiandien mes vėl įgijome pasitikėjimą vienas kitu. Abu vis dar mylime vienas kitą ir greičiausiai mylėsime visada“, – kalbėjo 24 metų dainininkė.

Rihanna (nuotr. SCANPIX)Rihanna (nuotr. SCANPIX)

Atlikėja taip pat pridūrė, kad prisiminus lemtingąjį vakarą prieš Grammy apdovanojimų ceremoniją, kuomet ją Chrisas sumušė, ją vis dar užplūsta prieštaringi jausmai buvusiam vaikinui, tačiau ji neslepia Chrisą mylinti po šiai dienai.

„Kai esi pasimetęs jausmuose, gali pridaryti daug klaidų... Kartais susitikdama su juo turiu tarsi užsidėti kitą kaukę. Vis dar tikiu, kad jis mano gyvenimo meilė. Tai buvo ir pirmoji mano meilė.“

REKLAMA

„Mes buvome jauni ir labai spontaniški. Beprotiškai įsimylėjome ir mūsų santykiai progresavo į priekį dideliu tempu. Mes pamiršome apie save kaip apie asmenybes“, – tęsė Rihanna.

24 metų atlikėja prisipažino, kad jai prireikė nemažai laiko susitaikyti su išsiskyrimu, tačiau teigė, nebepykstanti ant Browno ir už jo elgesį jam atleidusi. „Aš labai jį myliu, tad šiandien man svarbiausia, kad mūsų santykiai vėl būtų taikūs. Turiu teisę ant jo pykti, nes tai buvo nepagarbus poelgis, tačiau jam už tai jau atleidau.“

Chrisas Brownas. (Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Chrisas Brownas. (Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Chrisas Brownas palieka teismo salę, 2009 metų rugpjūčio 25 diena. (AFP/Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Chrisas Brownas palieka teismo salę, 2009 metų rugpjūčio 25 diena. (AFP/Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų