REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai.

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai.

REKLAMA

Šį vakarą pasirodė ir regos negalią turintis Erikas Saliuta, kuris sužavėjo teisėjus.

Erikas Saliuta dainavo savo kūrybos dainą. M. Mikutavičius pasiūlė šią dainą atlikti „Pageidavimų koncerte“.

„Tai buvo labai tikra ir gražu“, – sakė J. Jankevičius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie ant scenos sužibėjusį vyrą.

Paklaustas, kaip jaučiasi prieš pusfinalius, Erikas nusijuokia – būtų keista, jei nesijaudintų. 

„Žinoma, jaudinuosi. Sako, kad nesijaudina tik nesveiki. Sveikas žmogus visada jaudinasi. Yra jaudulio, kažkiek baimės – ar laimėsiu, nelaimėsiu. Vis tiek norisi eiti į priekį. Žinoma, kad norisi ir sudalyvauti, bet visi kažko daugiau tikisi“, – sako pašnekovas. 

REKLAMA
REKLAMA

Dainininkas projekto atrankoje gavo du teigiamus atsakymus – teisėjas Justinas Jankevičius jo matyti pusfinalyje nenorėjo. E. Saliuta įsitikinęs – tokiam teisėjo sprendimui buvo daug priežasčių. 

REKLAMA

„Aš nežinau, gal nebuvau pasiruošęs, gal ne tą dainą pasirinkau. Kai dėjau tos dainos klipą į „YouTube“, ten buvo viskas gražiai padaryta, „autotune“ uždėtas. Tai buvo mano pirmas savarankiškas išėjimas į sceną. Perdegiau.

Marius su Inga man davė „taip“, o Justinas yra Justinas. Jis humoristas“, – svarsto dainininkas.

 

Vyras neslepia – nors dalyvauti „Talentuose“ jam smagu, jis ketina ne tik dalyvauti, bet ir siekti daugiau. E. Saliutos svajonė – gyventi iš muzikos. 

REKLAMA
REKLAMA

„Dalyvavimas irgi yra svarbus, tačiau kiekvienas, man rodos, nori kažko pasiekti. Dabar su manimi ir prodiuseriai pradėjo dirbti. Šaunu, kad žmonės reaguoja. Aš savarankišką muzikavimą pradėjau pernai, turėjau svajonę išeiti į sceną, turėti savarankišką projektą. 

Aš su muzika nuo vaikystės. Turiu muzikos mokyklos pagrindus, aukštųjų mokslų muzikos nebaigiau, bet mokiausi muzikos mokykloje „Lyra“. 

Grojau tūba, paskui akordeonu, bet mano cinkelis – dainavimas. Instrumentas yra tavo paties balsas, visada taip sakiau ir sakysiu. Tai gyva, gražu. Pagroti kiekvienas kažkiek gali“, – tikina E. Saliuta. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Erikas turi regos negalią. Vyras sako, apakęs būdamas vos keturių mėnesių, todėl neprisimena, ką reiškia matyti pasaulį. Pasak jo, tai – praktiškai tas pats, kaip nematyti nuo gimimo. 

„Aš turėjau ausų uždegimą, kuris palaipsniui išplito man į akis. Man buvo meningoencefalitas, Labai nemėgstu šitos ligos minėti, bet yra kaip yra. Keturių mėnesių prasirgau, tos savo vaikystės, kai gerai mačiau, net nepamenu. Galima sakyti, nuo gimimo.

Aš esu prisitaikęs, savarankišką gyvenimą gyvenu jau daugiau nei dvidešimt metų. Skatinu ir kitus taip daryti“, – sako pašnekovas ir atskleidžia, jog dėl negalios nesitikėjo, jog bus pakviestas į „Lietuvos talentus“. 

REKLAMA

„Kai pildžiau anketą į „Lietuvos talentus“, turėjau parašyti, kad turiu regos negalią, nes ten buvo klausimas, kaip laidos komandai elgtis su jumis, į ką reikia atsižvelgti. 

Aš kažkaip visada galvojau, kad jei žmogus neįgalus, jo nelabai pakvies, nes su juo tarsi kitaip elgtis reikia, daugiau pagalbos. Bet viskas gerai, pakvietė. Šaunu, kad ir tokius žmones kviečia“, – tikina dainininkas. 

Erikas teigia, nemėgstantis kalbėti apie savo negalią – tą daro tik paprašytas. Pasak jo, norisi, jog jo negalia netaptų faktoriumi pelnant žmonių simpatijas projekte. 

REKLAMA

„Aš, turėdamas negalią, nemėgstu jos akcentuoti ir afišuoti. Aišku, jeigu interviu metu klausia, aš turiu atsakyti, bet šiaip nemėgstu šitų temų. Man tėtis anksčiau sakydavo, kad susirasčiau savo likimo žmogų. Man tas nepatinka. 

Aš mėgstu integruotis į visuomenę, mėgstu įvairius žmones. Kas manęs nemėgsta – tai čia jų problemos, bet aš tai mėgstu visus. 

Tu ateini ne savo negalios parodyti, o galią – ką tu iš tiesų gali. Tu ateini parodyti, kad esi, visų pirma, drąsus – pasirodai prieš didelę publiką. Parodai, kad gali sudainuoti kažką. Vien dėl to žmonės turi atkreipti dėmesį – dėl gebėjimo, ne dėl neįgalumo. 

Didelė dalis neįgaliųjų įpratę namuose sėdėti ir nieko neveikti. Jie sėdi ir verkia, kad jiems sunku ir jų niekas nemyli. O aš einu, ėjau ir eisiu, nesvarbu, kaip man seksis“, – teigia Erikas Saliuta.

„Lietuvos talentai“ – sekmadienį, 19:30, per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų