Rečiau renginiuose matoma Skaistė Steikūnaitė domėjosi sveika gyvensena

Tituluota gražuolė ir žinomas modelis Simona Burbaitė pasitaikius progai nevengia paskatinti ir kitus pradėti sveikai gyventi: subalansuotai maitintis, harmoningai mąstyti, nevengti pajudėti.

41

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Tituluota gražuolė Simona Burbaitė renginio metu skatino moteris sveikai gyventi

Apie savo patirtį, kaip tinkamai mesti svorį bei sveikai maitintis kasdien, konkurso „Mis Visata 2013“ finalininkė pasakojo antradienio vakarą viešbutyje „Europa City“ vykusio renginio svečiams. Žinomas modelis pristatė savo blogą simonaburbaite.com, kuriame kasdien galima pasiskaityti apie sveiką gyvenseną, grožį, madą.

„Valgau tai, kas man skanu, tačiau visada klausausi savo kūno - susikuriu sau tinkančius, gardžius ir sveikus receptus, ir tada jais dalinuosi savo tinklaraštyje. Tai, kad sugebu motyvuoti kitus žmones sveikai maitintis ir sportuoti, man yra didžiausia paspirtis tobulėti“, - sakė S. Burbaitė. Renginio viešnia atskleidė, kad jos pastarasis sveikos virtuvės atradimas – saldžioji bulvė (valgomasis batatas). „Ši daržovė stiprina imunitetą, gerina regėjimą ir virškinimą, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, be to, dar yra ir puikus antioksidantas. Žodžiu, vien tik pliusai, o dar kaip skanu!“, - savo atradimu dalijosi žinomas modelis.

REKLAMA

Šio renginio metu sveika gyvensena besidominčios moterys klausėsi žinomos gydytojos, natūralios medicinos centrų įkūrėjos Jelenos Tulčinos paskaitos „Subalansuota mityba – sveikai gyvensenai“. Pasidomėti sveikos mitybos ypatumais atvyko dainininkės Skaistė Steikūnaitė, Anžela Adamovič, Rasa Kaušiūtė, bankininkė Laura Prušinskaitė. „Daugelį ligų sukelia ir, lygiai taip pat, jas gali išgydyti maistas. Tai, ką valgote, nulemia, kaip jūs jaučiatės. Kiekviena liga yra organizmo būdas jums pasakyti, kad kažką darote ne taip. Priimkite šiuos perspėjimus, kaip dovaną ir neslopinkite simptomų vaistais. Vietoj to – išgydykite jų priežastis,“ – sakė gydytoja J. Tulčina.

Vakaro metu taip pat buvo pristatyta stiliaus namų „Ocdeco“ dviejų dalių kolekcija „7 savaitės dienos“. Kolekciją kartu su modeliais demonstravo aktorė Vaida Lisikaitė, grupės „Rugiagėlės“ narė Aistė Karanauskytė, balerina Polina Borisova. Modeliams makiažą kūrė „Make Up 2 Go” meistrų komanda. Demonstruojant kolekciją gyvai grojo saksofonistas Žygimantas Skvarčevskis. „Mūsų stiliaus namų paslaptis – detalės, kurios paverčia moteris išskirtinėmis“, - sakė „Ocdeco“ įkūrėja Oksana Kalvaitienė.

Renginyje buvo pristatyta išskirtinė juvelyrės Irenos Žukauskytės darbų ekspozicija. Moterys taip pat galėjo susipažinti su natūralia, organinės kilmės kosmetika „Madara“ iš Latvijos .


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų