Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Danguolė Šamonskienė-Dangė (nuotr. facebook.com)

Pirmajame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Danguolė Šamonskienė-Dangė šiandien mini ypatingą dieną. Lapkričio 16 dieną, garsi atlikėja švenčia 36-ąjį gimtadienį.

14

Pirmajame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Danguolė Šamonskienė-Dangė šiandien mini ypatingą dieną. Lapkričio 16 dieną, garsi atlikėja švenčia 36-ąjį gimtadienį.

REKLAMA

Dainininkė teigė, kad šios dienos nemėgsta sureikšminti ir kelti didelės puotos.

„Labiausiai nuopelnus turi prisiimti mano mylima mama, kuriai ir dėkinga už atėjimą į pasaulį! Nemėgstu pompastikos, nereikia man balių ar didelių šventimų“, – atviravo moteris.

Nepaisant to, kad didelės šventės Dangė ir nekels, tačiau paminės ją tikrai paminės: „Šią dieną leisiu kartu su savo šeima, artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis.“

REKLAMA

Kalbėdama apie praėjusius metus, moteris tik džiaugėsi, kad jie buvo nuostabūs bei nepakartojami. Nors buvo tiek linksmesnių, tiek liūdnesnių akimirkų, ji yra dėkinga už viską, kas tik nutiko.

Moteris džiaugėsi, kad jai nieko netrūksta, tad palinkėtų sau – tik judėti pirmyn. „Nenustoti mėgautis kiekviena akimirka ir vertinti viską, ką turiu šiandien, nes turiu be galo daug: šeimą, mylimus žmones, sveikatą, jaukius namus, kūrybą, svajonių ir užsibrėžtų tikslų, link kurių visada ir keliauju, kuriuos įsidedu į širdį ir nepaleidžiu“, – šypteli atlikėja.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau Dangė yra pasakojus apie savo ateities planus bei muziką.

Įkvėpimas ir tolimesni planai

Atlikėja pasakojo, jog kurdama dainas bei muziką įkvėpimo semiasi iš gyvenimo. „Visi dalykai, kurie vyksta aplink mane, geri ir blogi – suteikia įkvėpimo. Man viskas išeina natūraliai, tikrai neatsisėdu prie stalo ir nesuku galvos. Viskas vyksta natūraliai“ , – sakė Dangė.

REKLAMA
REKLAMA

Nors atlikėja šiuo metu koncertuoja jungtiniuose koncertuose, tačiau ji teigia, kad ateityje savo gerbėjus suburs į vieną vietą ir surengs jiems koncertą. „Rudens pradžioje ruošiu staigmena savo gerbėjams. Rudeniop išleisiu rimtesnį darbą.“

Sugrįžimas į viešumą ir realybės šou

Nors po realybės šou jos populiarumas buvo išaugęs, tačiau ji tarsi dingo iš viešumos. Po 11 metų pertraukos Dangė grįžo į pramogų pasaulį ir išleido dainą „Leisk nepaleist“ bei pristatė klipą.

Naują dainą tada Dangė pristatė po ilgos pertraukos. Vis dėlto ji neslepia, kad muzika visada jos gyvenime buvo svarbi.  „Niekada nebuvo taip, kad pamiršau ir man nereikėtų muzikos. Visą laiką ji buvo. Būdavo tokių akimirkų, kad važiuoji automobilyje, klausaisi muzikos ir galvoji, o kodėl aš taip nedarau. Mane ir žmonės užversdavo laiškais, kuriuose klausdavo kodėl aš nieko nedarau.

Kuomet sugrįžau po ilgos pertraukos, atrodė, kad tai buvo tarsi kova už būvį, tačiau aš niekada nekovojau su niekuo“, – šyptelėjo ji.

Pirmajame realybės šou sezone dalyvavusi Dangė teigia, kad dabar nedalyvautų jokiame projekte. „Aš manau, kad man nebereikia realybės šou. Tai yra nebe man. Nebereikia man kažko įrodyti. Aš jau turiu savo ratą žmonių, gerbėjų“ , – atviravo ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų