Rasa Tapinienė: paskutinį kartą tai dariau smėlio dėžėje

Prie didžiausio pagalbos moterims projekto „Trys seserys“ prisijungia vis daugiau garsių ir įtakingų šalies moterų! Prisidėti prie sparčiai augančio socialinio projekto nusprendė ir populiari televizijos laidų vedėja Rasa Tapinienė, kuri yra įsitikinusi, kad dažnai šiuolaikinei moteriai psichologinė pagalba yra tiesiog būtina.

22

„35-erius metus visuomenės nuotaikas fiksavę amerikiečių ekonomistai Betsey Stevensonas ir Justin Wolfersas gavo nustebinusį rezultatą, kurį pavadino mažėjančios moterų laimės paradoksu. Nors moterų teisės ir finansinė galia per tuos dešimtmečius stiprėjo, pasitenkinimas gyvenimu – menko“, - sako R. Tapinienė. – Darbų pasidalijimas namuose – ruoša, vaikų priežiūra - beveik nepakito, todėl ant pečių veždamos dar ir atsakingas pareigas darbe moterys prasčiau išsimiega ir mažiau džiaugiasi gyvenimu. Aš tikiu, kad „Trys seserys“ – taip reikalinga bendrystė, specialistų paskaitos – padeda atgauti ūpą ir labiau subalansuoti kasdienybę. Mokslas patvirtina: laiminga žmona - laiminga šeima. Laiminga šeima, laiminga valstybė.”

REKLAMA

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rasa Tapinienė: paskutinį kartą tai dariau smėlio dėžėje

Rasa Tapinienė visą dieną drauge su projekto kūrėja Rima Olberkyte-Stankus savanoriavo „Trijų seserų“ labdaros erdvėje Panevėžyje, prekybos centre RYO. Čia užsukę panevėžiečiai nemenkai nustebo už prekystalio išvydę besišypsančią televizijos laidų vedėją. Trumpam televizijos studiją į darbą prekybos centre išmainiusi R. Tapinienė prisipažino, kad paskutinį kartą pardavėja “dirbo”... smėlio dėžėje!

„Studijų metais ir vėliau darydama žurnalistinį eksperimentą esu dirbusi padavėja, tačiau tikrų tikriausia pardavėja paskutinį kartą buvau smėlio dėžėje,- juokiasi Rasa. - Labai smagi patirtis, juolab, žinant, kad kiekvieną seserijos labdaros suvenyrą įsigyjantis žmogus tiesiogiai prisideda prie savo paties ir visų mūsų laimės.”

Visos už „RYO gerumo klubo” suvenyrus surinktos lėšos bus skiriamos projektui „Trys seserys“ ir pagalbai Panevėžio moterims. 

Projektą palaiko ir kitos garsios šalies moterys, kurios dosniai aukoja projektui: Viktorija Jakučinskaitė, Beata Nicholson, Gabrielė Martirosianaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Elvyra Monginienė, Daina Bosas, Kristina Kaikarienė, Jurgita Lukauskienė, Diana Vapsvė, Julia Janus, Lavija Šurnaitė, Simona Burbaitė, Elena Puidokaitė, Simona Nainė ir kitos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų