„Rammstein“ išsklaidė gandus apie koronavirusą: Lindmanno testas – neigiamas

Pasaulį krečiantis koronavirusas aukų nesirenka – susirgti gali bet kas. Juo užsikrečia tiek paprasti žmonės, tiek ir princai bei kitos garsenybės, o ypatingai virusas pavojingas vyresnio amžiaus piliečiams.

4

Neseniai užsienio žiniasklaidoje paskelbta, kad virusu užsikrėtė ir grupės „Rammstein“ narys Tillas Lindemannas. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad iš tikrųjų šios žvaigždės testo rezultatai – neigiami ir jis neserga koronavirusu.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusu užsikrėtė „Rammstein“ lyderis: būklė – itin sunki

 

Vakar Vokietijos laikraštis „Bild“ pranešė, kad po to, kai jam buvo diagnozuota COVID-19, Lindemann buvo intensyvios terapijos Berlyno ligoninėje.

Praėjus kelioms valandoms po „Bild“ pranešimo paskelbimo, „Rammstein“ paskelbė pranešimą, kuriame paaiškino Lindemann būklę ir paneigė, kad jis buvo užsikrėtė naujuoju koronavirusu. „Rammstein“ pareiškime rašoma:

„Vakar vakare Tillas Lindemannas buvo paguldytas į ligoninę. Jis praleido naktį intensyvios terapijos terapijoje, tačiau buvo perkeltas, nes jaučiasi geriau. Iki šiol koronaviruso virusas buvo neigiamas.“

57 metų vyras po koncerto Maskvoje ėmė skųstis plaučių uždegimu bei karščiavimu, todėl nieko nelukus buvo pristatytas į ligoninę.

Kaip rašo vokiečių žiniasklaidoje, „Rammstein“ grupės lyderio būklė – itin sunki. Dabar jis laikosi karantino vienoje iš Berlyno ligoninių. Tikimasi, jog atlikėjas pasveiks.


Rašyti komentarą...
G
Gediminas
2020-03-27 15:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tik pasveiktu stiprybes jam!!
Atsakyti
-1

A
Alcard
2020-03-27 15:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveik Mr Linderman
Atsakyti
0

M
Martyna
2020-03-27 17:18:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveik!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų