Radži ryžosi naujam iššūkiui: papasakojo su kokiais sunkumais susidūrė

Atlikėjas Radži visai neseniai išbandė naują amplua. Vyras žengė į Lukiškių kalėjimą ir ten nusifilmavo seriale, kuris žiūrovus turėtų pasiekti po Naujųjų metų.

13

Naujienų portalui tv3.lt Radži pasakojo, kad nepaisant to, jog kalėjime jau kalinių ir nėra, tačiau aura ten vyrauja baugi. 

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Radži apsilankė Lukiškių kalėjime

Atlikėjas minėjo, jog serialas bus su komedijos prieskoniais: „Bus tokia komedija. Filmavimas vyko Lukiškių kalėjime, o ir pati komedija bus tokia juoda, juodas humoras.“

Pašnekovas neslėpė, kad Lukiškių kalėjime būti nebuvo jauku. „Aura ten vyrauja ne kokia. Žinai, kad ten sėdėjo nusikaltėliai... Nejauku, kameros baisios. Atrodo, kad šiais laikais galėtų būti kameros geresnės, o ten sąlygos – ne kokios. Mūsų visuomenė gal nežino ir nemato. Žmonėms, kurie atlieka bausmę iki gyvos galvos, galėtų sąlygos būti geresnės. Vaizdas ne koks.

Manau, kad ten apsilankiusiems žmonėms nėra jauku būti. Ten vyrauja tokia aura... Tas pastatas daug ką matė. Pastatas yra architektūrinis, bet jeigu jis toks nebūtų, manau, kad reikėtų versti, nes ten labai daug negeros auros“, – atsiduso pašnekovas.

Tęsdamas pokalbį apie naująjį savo amplua, Radži tikino, kad mielai sutiktų ir dažniau nusifilmuoti kokiame nors seriale. „Seriale filmuojuosi pirmą kartą. Mano bus 1 epizodas, bet visada įdomu pabandyti kažką naujo. Gera susitikti su naujais žmonėmis bei aktoriais. Pasižiūrėti kaip jie dirba. Jeigu mane kvies, tuomet tikrai dar kažkur padalyvausiu“, – šypteli dainininkas.

Seriale jis įkūnys personažą, kuris nori atrodyti taip, kaip pats Radži: „Vaidinsiu žmogų, kuris turėjo pasidaryti plastinę operaciją. Jam ją taip padarė, kad jis ko ne identiškas Radžiui. Paskui jis persigalvoja ir nebenori taip atrodyti. Žodžiu, bus juoda komedija.“

Natūralu, kad atlikėjui vaidyba yra nauja patirtis, kurios jis niekada nebandė, todėl susidūrė su nedideliu sunkumu. „Aš iš karto perspėjau, kad man problema yra įsiminti tekstą. Man pasakė, kad daug teksto nebus, todėl ir pabandžiau. O ir koncertų dabar yra mažiau. Turiu daugiau laisvo laiko. Galima kažką naujo pabandyti. Nebuvo didelių sunkumų. Tekstas irgi nebuvo labai didelis. Kažkaip susitvarkiau labai puikiai, o ir komanda – gera. Naujas amplua tai nebus, bet jeigu mane kvies dar kur, tuomet aš tikrai sutiksiu“, – atskleidė vyras.


Rašyti komentarą...
N
Nijolė Mazrimienė
2020-10-16 07:44:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Radžiuk reikia viska išbandyti,tegul tau visada šypsosi saulė,didžiausios sekmės filmavime,bet nepamiršk ir mūsų savo gerbėju,stiprybės,sekmės mylimas Radžiuk.
Atsakyti
-3

N
Nijolė Mazrimienė Publikuota 2020m.spali
2020-10-16 07:45:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Radžiuk reikia viska išbandyti,tegul tau visada šypsosi saulė,didžiausios sekmės filmavime,bet nepamiršk ir mūsų savo gerbėju,stiprybės,sekmės mylimas Radžiuk.
Atsakyti
-1

E
ERIKAS
2020-10-15 23:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
TU , GERAS. KĄ DARYT, JEI ,NEŽINAI, KĄ DARYT...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų