Radži prisipažino: iki šiol nė karto nesu įsimylėjęs

Šio pirmadienio vakarą 19.55 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“ kaip niekad atviras dainininko Radži interviu ne tik apie žmonos paieškas televizijoje, tačiau ir tai, kokios merginos jam iš tiesų patinka, o kokios užkariauti jo širdies neturi jokių šansų.

„Televizija man padėjo padaryti karjerą, gal ir mylimąją suras“, - teigs Radži. Pasak dainininko, negali žinoti kur gali sutikti sau skirtąją, todėl jis neatmeta galimybės, kad išrinktąją sutiks būtent televizijoje.

„Iki šiol nė karto nesu įsimylėjęs“, - dar prieš interviu prisipažins garsusis dainininkas. Jausmas, kuris kitiems susuka galvą taip, kad jie pasiryžę bet kam – Radži kol kas svetimas. Vyras bus atviras, jis, kaip ir dauguma, myli akimis. Todėl jo išrinktoji visų pirma turi būti graži, ryški, savimi pasitikinti. Tokia, į kurias einančias gatve atsisuka kiekvienas vyras.

„Tegul žiūri, kokią moterį aš turiu. Ar ji pasižiūrės – jos reikalas. Be to, ir aš pats neprastas esu“, - sako dainininkas. Tačiau du dalykai, kurių Radži nepakęstų – tai netvarka ir moteriškas burbėjimas.

„Burbančiai niurzgai iškart parodyčiau duris“, - tikina Radži. Būsima Radži mylimoji turėtų susitaikyti ir su dar vienu dalykų – neištikimybe. Pasak atlikėjo, jo darbe kaskart pasitaiko tiek pagundų, kad kartais joms atsispirti tiesiog neįmanoma.

REKLAMA

„Sau ir jai atleisčiau tris kartus. Svarbiausia to nematyti. Juk ir širdis tuomet neskauda“, - įsitikinęs dainininkas.

Tiesa, jei jo širdį užkariautų kokia ilgakojė gražuolė, Radži sako vesti nevengsiantis, tačiau apie vaikus kol kas negalvojantis. „Vaikai reiškia karjeros pabaigą. Vedę ir vaikų turintys niekada nebus tokie patrauklūs gerbėjams, kaip vieniši ir įsipareigoję“, - pasakos


Rašyti komentarą...
S
Sa
2012-10-03 20:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Radži sugalvok pramogų joms visoms, o ne vienai, o paskui iš pramogų patikusių išsirink vieną vakarienei, viena pusryciams..tada labiau pazinsi...Padovanok gyvuneli joms, taip pamatysi atsakomybe,juk siemoje taip svarbu.Pasikeisdamos dienomis gales bendrauti, patikrinsi kaip jos moka auginti ir myleti. Juk rode per laida, kad pats auginu suniuka padovanota gerbeju...nu va, myli gyvunus, vadinasi turi myleti n etik Tave,bet ir tavo augintini. Inesk i sou ka nors grazaus, ne tik ten kad jos uzdarytos pyktusi ir neturedamos ka veikti intrigas regstu. Man idomiau butu ziureti,jei butu kazko daugiau,nei ju kambariai...Aplamai, daryti staigmenas,siurprizus laidoje butu laibai saunu. Aisku, kalbu apie grazias staigmenas. Sou dar tik prasidejes, bet truksta gyvumo jam...ta parsme daug kalbu, daug zodziu...na bet veiksmu maza. Veikit jus ten ka nors, planuokit, galvokit,kurkit...truksta idomumo tame sou....
Atsakyti
0

J
Jovita
2012-09-19 12:55:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po tokio Radži interviu aš juo nusivyliau... Galvojau, kad jis geras vyras, vyras kaip vyras, o pasirodo toli gražu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų