„Radži ieško žmonos“ paliko išgarsėti norėjusi Alma, skandalistė Nijolė tęs kovą

Realybės šou „Radži ieško žmonos“ – tikrų tikriausias intrigų voratinklis. Vos prasidėjus laidai, po Radži perdainuotos PSY dainos „Gangman Style“, karštąją kėdę užėmė projekto skandaliste tituluojama Nijolė. Mergina, kuri tiek gerą, tiek blogą nuomonę apie kitas dalyves rėžia tiesiai į akis, atrodė kaip niekad sutrikusi.

„Galbūt kažką leptelėjau, galvūt vėl kažką pasakiau ne taip“, - kalbėjo dalyvė.

Kaip paaiškėjo vėliau, mergina ant karštosios kėdės atsisėdo todėl, kad socialiniame tinklapyje „Facebook“ negailėjo nešvankių žodžių laidos gerbėjoms. Nijolė teigė, kad nepadorūs išsireiškimai internete atsirado po to, kai merginai nusibodo girdėti kritiką iš laidą stebinčių žiūrovių lūpų.

„Nemalonu gauti tokias ižeidžiančias žinutes“, - gindamasi kalbėjo Nijolė.

„Tai yra mūsų žiūrovai ir visai nesvarbu jis tave giria ar liaupsina“, - teigė laidos vedėja N. Bunkė. Nijolė negailėjo necenzūrinių žodžių ir nepilnametėms laidos gerbėjoms, taip užsitraukdama Radži pyktį.

Po praėjusios savaitės laidos merginos vyko į klubą, kur liejosi nevaržomos linksmybės. Vakarėlio metu daugiausia dėmesio teko dalyvei Ilonai, o Nijolė vėl skundėsi, negaunanti dėmesio. Kritikos strėlės iš Monikos lūpų lėkė į projekto lydere laikyta Daiva. Monika teigė, kad Daivos elgesys nėra priimtinas: „Ji turėtų apsirengti padoriau, nemanau, kad toks elgesys pridera merginai.“

REKLAMA

Laidos metu buvo paviešintas video, kuriame Alma  žurnalistui pasakojo, kad dalyvauti šou nusprendė visai ne tam, kad užkariauti Radži širdį – mergina labiau norėtų išgarsėti, o tapus Radži žmona atsivertų visi keliai į viešumą. Radži papiktino tokie merginos išsireiškimai ir jis gražuolę pasodino ant karštosios kėdės.

Norėdamas patikrinti nuotakų jautrumą, Radži joms parengė išbandymą – išvyką į Deltuvos senelių namus. Iššūkis buvo daug sunkesnis nei galėjo iš pradžių pasirodyti.

„Kaip liūdna, kad žmonės, užauginę vaikus, visą gyvenimą stengęsi, dabar gyvena čia, senelių namuose. Jie atidavė viską, o ką gavo?“, – ašarodama svarstė projekto gražuolė Alma.

Dvaro intrigante vadinama Nijolė taip pat pasirodė jautriau nei iš jos buvo galima tikėtis. Mergina buvo atvira: „Savo močiutei neskiriu pakankamai laiko. Kai tik grįšiu į Vilnių, tuoj pat aplankysiu močiutę ir pasakysiu, kaip karštai ją myliu“.

Merginoms grįžus į dvarą dainininkė, burleskos pradininkė Lietuvoje Eglija Vaitkevičė dalinosi su realybės šou dalyvėmis, kaip turi elgtis merginos, kad sužavėtų Radži.

Po paskaitėlės apie flirtą Eglija paneles nusivedė į didžiąją menę, kurioje parodė savo meną – burleską. Projekto dalyvės, pasibaigus šokių pamokoms, turėjo pademonstruoti, ką išmoko.

Prasčiausiai mokytis sekėsi dainininkei Elenai. Vienas kitas junginukas ir projekto panke vadinama mergina jau atsidūrė už salės durų. Ji pradėjo krautis lagaminus. Tačiau atėjusi N. Bunkė pranešė, kad Elena turės viena pasiruošti šokiui.

Elena, kuri niekuomet nedalyvaudavo tokiose išbandymuose, perlipo per savo principus ir apsirengė seksualiais drabužėliais. Radži tą įvertino ir leido nešokti burleskos – Elena užėmė komisijos narės kėdę. Jai taip pas buvo suteikta neliečiamybė ir Radži ją pakvietė į pasimatymą. Tas papiktino kitas laidos dalyves, kurios dėl tokių prizų turėtų itin paprakaituoti.

„Tu stengies, šoki, persirengi tokiais rūbais, o čia nieko nepadaro ir laiko“, - pasipiktinusi situaciją komentavo Alma.

REKLAMA

Į viešumą iškilo Taujėnų dvarą sukrėtusi naujiena. LNK pasiekė anoniminis laiškas, kuriame teigiama, kad Daiva turi vaikiną – jos širdis priklauso paslaptingajam Robertui. Tačiau mergina gynėsi: „Aš tikrai neturiu ko slėpti. Aš esu viena kaip pirštas, aš kovosiu dėl Radži. Aš nieko nebijau, manau, kad laišką paviešino viena geriausių mano draugių“, - pasakojo Daiva.


Rašyti komentarą...
O
OldShatterhand
2013-02-12 23:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siūlau TV3 kitam sezonui laidą,, Kirilkinas ieško vyro". Reitingai garantuoti.
Atsakyti
0

I
Ir dar ideja
2012-11-18 13:09:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzduotys merginoms: 1.buitiskesniu uzduociu!Pvz.Kaip moka apsiprekinti uz ribota suma,kad paskui pietus paruost.Arba" busima vyra " Radzi apipirkti uz ribota suma tarkim,ka merginos sugebetu nupirkti jam,suzinotume ir merginu" skoni">Aisku turi merginos zinot"vyro" drabuziu dydzius,kad nenupirktu netinkamo dydzio.Radzi ivertintu.Labiausiai pasistengusia-ivertintu prizu.,t.t .2.Is namu ruosos kokiu uzduociu,pvz. kaip moka lygiti drabuzius,skalbti,ir t.t. 3. tipo kaip merginos paruostu romantiskai kambari,stala laukiant "vyro" tarkim po darbu.Aisku joms ten visom leistu pasirinkt ribota kieki atributiku papuosimui,kaip atsiskleis ju fantazija.
Atsakyti
0

P
Patarimas
2012-11-18 14:58:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daivutei.Tai va-esi laukinuke geraja prasme.turi charizmos,esi drasi,..Tavo kalbos manieras trupuciuka reik pataisyti,elgesio etiketo pasimokint.Savo talenta parodei go-go sokima ir uzteks.Kam reikejo,tas jau ivertino tai.Kad neatrodytum,kaip Monika sako "pigi merga",parodyk koki kita savo talenta.Pasistenk!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (103)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų