Radži atskleidė, kad turi brolį: pats ieškoti jo nežada

TV3 televizijos „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai neretai vienas su kitu pasidalina tam tikrais išgyvenimais ar papasakoja dar niekur negirdėtų faktų apie save. Šį kartą atlikėjas Norbertas su Radžiu kalbėjosi apie Radžio brolį, kurio taip niekad ir nematė.

Norbertas Radžio pasiteiravo, ar šis turi brolių ar seserų. Netrukus vyras atskleidė, kad Lietuvoje gyvena jo jaunesnis brolis.

„Didžiojo šou burbulas“ dalyvis Radžis Norbertui sakė, kad nebeturi nei vieno tėvo: „Turiu brolį, bet nei vieno tėvo. Tai nežinau aš.“

Nepaisant to, jog abu tėvus jis ir matė, tačiau brolio taip ir niekada nebuvo sutikęs: „Jeigu norės, žino, kas aš esu ir susiras. O aš pats tikrai neieškosiu. Šiauliuose kažkur gyvena. O taip tai aš skaitau, kad neturiu. Man nereikia. Jeigu jam nereikia, tai ir man nereikia. Aš ne iš tų žmonių, kurie raudotų, verktų. <..> Gerai ir vienam.“

Vyras atviravo, jog tikrai nesiruošia ieškoti brolio ar dėl jo lieti ašaras. „Aš tai jo nežinau, o jis žino. Žinau, kad jaunesnis. Nenorės – 100 metų. Nebe tie laikai, nebepergyvenu. Niekas čia neraudos“, – pabrėžė jis.

Primename, kad kas iškris, o kas verti tęsti kovą – sprendžia tik žiūrovai. Už savo mylimus veidus jie gali balsuoti ne tik sekmadienį telefonu, bet ir visą savaitę internetu, naujienų portale tv3.lt.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
E
Egiux
2021-04-22 22:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar šis kada nors turės mergina ir vaikų.žinoma kad ne.nes....
Atsakyti
-3

R
Rima
2021-04-24 23:44:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal brolis nedrįsta pimas prie Radži prieiti.Jis žvaigždė ir brolis bijo būti atstumtas, pažemintas.Gal Radži nusileisk iš žvaigždyno ir nors iš tolo pamatyk brolį.Vistik tai brolis, ne svetimas.Susireikšminimas ,išdidumas blogas patsrėjas.
Atsakyti
-5

t
tai kad
2021-04-24 23:46:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai jis niekam neidomus.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų