R. Žilinsko prisipažinimas: aš turiu didelę bėdą, alkoholis man – neįveikiamas priešas

„Aš turiu didelę bėdą. Man alkoholis – neįveikiamas priešas“, – atvirai ir viešai LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. prisipažins Rokas Žilinskas. Seimo narys teigia, kad jo alkoholizmo stažas – daugiau kaip dvidešimt metų. Per tą laiką jis ne kartą lipo iš duobės ir krito atgal. „Žinojau, kad rinkimų dieną išgersiu, nes rinkiminė kampanija buvo labai sunki. Tai baigėsi liūdnokai, nors iki to laiko buvau jau ne vieną mėnesį visiškai blaivus“ – laidoje „Valanda su Rūta“, – atvirauja Rokas. Paskutinįkart jam teko kreiptis pagalbos į specialistus, nes vienas pats jau pritrūko jėgų.

 

„Aš pamačiau, kad Rokas turi problemą, kokią turėjau ir aš. Todėl viešai apie Roko problemas ir pasakiau, nes būtent man padėjo tik viešumas“, – prisipažino kitas alkoholiu ne vienerius metus piktnaudžiavęs kitas politikas Naglis Puteikis. Laidoje jis pasakoja sukrečiančią istoriją, kaip dar prieš penkerius metus jis kiekvieną vakarą baigdavo šešiais bokalais alaus, kol vieną kartą sugėrovai – politiniai oponentai jį įdavė pareigūnams ir žurnalistams. Kai N.Puteikis žurnalistų užspeistas kameros kampe policijos skyriuje pasijuto kaip žiurkė ir pagalvojo kaip dabar jausis jo vaikai ir žmona, jis visiškai metė gerti ir liko dėkingas politiniams priešininkams, kad pagaliau tokiu būdu turėjo užbaigti šį gyvenimo etapą.

REKLAMA

R.Žilinskas nepyksta ant savo partiečio N.Puteikio, paviešinusio jo potraukį svaigalams: „Aš jam paskambinau ir padėkojau. Už žmogišką, draugišką, nepiktą tiesą“. Dabar Rokas lipa iš duobės.

„Rokas – pirmas Lietuvos politikas apie tai viešai prisipažinęs, nors ne jam vienam reikėtų“, – laidoje sako gydytojas toksikologas Robertas Badaras, kuriam tenka gydyti nuo alkoholizmo kenčiančius pacientus.

Kodėl žmonės geria? Kodėl negali sustoti – žinomų žmonių – politikų, pramogų pasaulio atstovų istorijos LNK studijoje „Valanda su Rūta“ ketvirtadienį 20 val.

 


Rašyti komentarą...
w
w
2013-02-21 14:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rokai, sekmes iveikiant priklausomybe, baisi problema! As visa gyvenima stengiuosi atsikratyti antsvorio, sekasi sunkiai, nes apie maista galvoju diena nakti, o alkoholis man bjauru... Suprantu tave....
Atsakyti
0

N
Naglis Puteikis
2013-06-10 23:53:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau detalių - veidas.lt/lietuva-siandien-60-tukst-alkoholiku-ir-450-tukst-girtaujanciuju
Atsakyti
0

N
Naglis Puteikis
2013-06-10 23:54:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau detalių čia - v e i d a s .l t / lietuva-siandien-60-tukst-alkoholiku-ir-450-tukst-girtaujanciuju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų