R. Bubulytė įsiamžino stilingoje „Twodicks“ fotosesijoje

Sparčiai muzikinės karjeros laiptais kylanti grupė „Rasabasa“ gegužės mėnesį išleis savo naują EP pavadinimu „2.„ ir surengs pristatymo turą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Po beveik pusmetį trukusios pertraukos „Rasabasa“ naujojo EP proga į sceną sugrįš gegužės 10 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas".

Grupė praneša ir apie savo pirmąjį pasirodymą Latvijoje – gegužės 16 dieną koncertuos Rygos senamiestyje esančiame muzikos bare „I Love You„. Jau kitą dieną iš Rygos muzikantai keliaus koncertuoti į Šiaulių koncertų salę „Saulė“, o gegužės 18 dieną pasirodys Kauno klube „Gargaras". Birželio 2 dieną grupė savo naujojo EP pristatymą surengs Palangos muzikos klube „Ramybė“.

„Rasabasa„ muzikantai aktyviai ruošiasi ir vasaros pasirodymams Latvijos festivaliuose. Liepos mėnesį grupė koncertuos „Summer Sound“ Liepojoje ir didžiausiame festivalyje Baltijos šalyse – „Positivus" Salacgryvoje.

„Šiuo metu daugiausiai laiko praleidžiame įrašų studijoje, besiruošdami artėjantiems koncertams. Netrukus klausytojai galės gyvai išgirsti ir įvertinti tai, ką brandinome ir kūrėme paskutinį pusmetį. Tikimės, kad nauji kūriniai užkrės gaivia energija tiek Lietuvos, tiek Latvijos publiką", – sakė grupės vokalistė Rasa Bubulytė.

REKLAMA

Fotosesiją specialiai „Rasabasa“ antrajam EP atliko šokiruoti linkę ir net 4 („Metų naujoko“, „Naujoko fotografijoje„, „Geriausio naujo vaizdo klipo“ ir „Naujoko kine/video„) „Pravdos naujokų“ nominacijas pelnę vaizdo kūrėjai „Twodicks“, o Rasos Bubulytės plaukų įvaizdžiu rūpinosi patikimi „UFF“ kirpyklos meistrai.

Už ankstesnį savo EP „1." „Rasabasa“ buvo paskelbta geriausia alternatyvios muzikos grupe M.A.M.A. apdovanojimuose ir puikiai sutikta muzikos kritikų, teigiančių, jog grupė pasiekė tokį kokybės lygmenį, kokio Lietuvoje nepasiekia 98 proc. grupių.

„Rasabasa“ (nuotr. Organizatorių)„Rasabasa“ (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų