R. Brandas prašo K. Perry antrojo šanso

Regis, kad Russellas Brandas šiuo metu išgyvena stadiją - „tik praradęs įvertini, ką turėjai“. Pasak dailymail.co.uk, britų komikas užvirė iš pavydo pamatęs savo buvusią žmoną Katy Perry, Coachella festivalyje romantiškai apsikabinusią su grupės „Florence And The Machine“ gitaristu Robertu Ackroydu.

Po šio įvykio aktorius atsiuntė Katy ilgą elektroninį laišką, kuriame prisipažino, kad jiedu per greitai priėmė sprendimą skirtis.

Katy Perry ir Russellas Brandas (nuotr. Alloverpress.ee)Katy Perry ir Russellas Brandas (nuotr. Alloverpress.ee)

Brandas užpildė skyrybų dokumentus praėjusių metų gruodį, teigdamas, kad jiedu per daug skirtingi būti kartu. Bet, akivaizdu, tik dabar Brandas, įvertino įvykius blaiviomis akimis.

Naujienų portalui buvo pranešta, kad Russellas buvusiai žmonai, atsiuntė jausmingą laišką, prašydamas antrojo šanso ir teigdamas, kad jų 14 mėnesių trukmės santuokos nutraukimas buvo baisi klaida.

„Pamatęs Katy su kitu jis užvirė iš pavydo. Žinoma, jis linki savo buvusiai žmonai visko geriausio, tačiau tik dabar suprato, kokia ji ypatinga ir svarbi jam buvo“, - praneša artimas Russellui šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų