Psichiatrinėje atsidūrusi „eks“ sukrėtė Bieberį: tokių žodžių nesitikėjo niekas

Praėjusią savaitę pramogų pasaulį apskriejo tragiška žinia – gerai žinoma atlikėja Selena Gomez buvo išvežta į psichiatrinę ligoninę.

48

Emocinį išsekimą patyrusi dainininkė jau po kurio laiko norėjo išvykti, tačiau jai nebuvo leista.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po žinių apie į psichiatrinę paguldytą S. Gomez – J. Bieberio protrūkis: nesulaikė ašarų

Iškart po žinių apie merginos patekimą į ligoninę, daugelio akys nukrypo ir į jos buvusį ilgametį širdies draugą – Justiną Bieberį.

Nors vaikinas visai neseniai susituokė su savo nauja širdies drauge Hailey Baldwin, įžvelgiama vis daugiau ženklų, kad Justino širdyje jausmai Selenai dar neužgesę.

Portalas cosmopolitan.com tvirtina, jog jų šaltiniai teigia, kad Selena buvo ir yra pati svarbiausia mergina Justino gyvenime. „Jis, greičiausiai, padarė didžiulę klaidą susituokdamas su Hailey. Jis su ja nesijaučia savimi. Tai ne tokie jausmai, kokie buvo su Selena. Jis to anksčiau ar vėliau gailėsis, aš esu tikras“, - tvirtino šaltiniai.

Praėjusią savaitę vaikinas kartu su draugais atvyko į bažnyčią. Šie jį glėbesčiavo ir kitaip bandė palaikyti, tačiau jo žmonos Hailey kartu matyti nebuvo.

Primename, kad kiek vėliau Justinas ir vėl buvo užfiksuotas paparacų. Šįkart vaikinas nebesulaukė ašarų – fotografai užfiksavo skaudžius jo išgyvenimus po naujienų apie Seleną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų