Protu nesuvokiama: kiek iš tikrųjų Kim Kardashian ir Selena Gomez gauna už vieną nuotrauką

Visiems puikiai žinomas faktas, jog žvaigždės nieko nemokamai nereklamuoja. Ir taip pat aišku, jog tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Kim Kardashian ar Selena Gomez turėtų būti puikūs reklaminiai veidai traukiantys minias.

46

Tačiau kokia tiesa iš tiktųjų slypi po spindinčiomis „Instagram“ nuotraukomis, kuriose šios gražuolės reklamuoja produktus? Pasirodo, viskas priklauso nuo sekėjų skaičiaus. Kuo daugiau jų turi – tuo daugiau nulių bus tavo čekyje.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Protu nesuvokiama: kiek iš tikrųjų Kim Kardashian ir Selena Gomez gauna už vieną nuotrauką

Ar galėtumėt pabandyti atspėti, kiek tokios Kim Kardasian gauna už vieną reklaminio pobūdžio nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje? Pabandykite ir suprasite, kaip toli nuo stebinančios realybės Jūs esate.

Visai neseniai buvo paskelbti duomenys, kokioms žvaigždėms yra mokama daugiausiai už reklamą „Instagrame“ ir kokios tikslios sumos tai yra.

Pasirodo, dagiausiai gauna net ne pati Kim Kardashian, o Selena Gomez. Ji už vieną nuotrauką „Instagram“ paskyroje gauna net..... 480.422 EUR. Ar galite patikėti tuo? Jog palaikiusi rankoje veido kremą ir nuotrauką įkėlusi į savo socialinį tinklą ši gražuolė gauna beveik pusė milijono eurų?

Kim Kardashian savo ruožtu neatsilieka ir yra antroje vietoje. Ji už vieną nuotrauką gauna 437.466 EUR. Tad panašu, jog šioms gražuolėms nereikėtų daryti nieko ir galėtų visai neblogai gyventi iki gyvenimo pabaigos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų