“Tai viena iš mylimiausių dainų mano repertuare, buvo begalo smagu dirbti su Lauriu ir filmuoti klipą” – įspūdžiais dalinasi Liepa, pristačiusi romantišką dainą projekte “Balcony TV Kaunas”.

Dainos “Apkabink dar” žodžius sukūrė Zvonkus, o muzikos autorius – Lauris Reinikis. Daina “Apkabink dar” jau turi savo klipą, kuris buvo filmuotas Verbanijos regione. Na, o šį kartą prieš jus akustinė šios dainos versija atliekama balkone.

“Balcony TV Kaunas” – tai tarptautinis projektas, veikiantis beveik penkiasdešimtyje pasaulio miestų nuo Los Angeles iki Tokyo, išsiskiria tik gyvai atliekamomis kūrybos dainomis iš įvairiausių pasaulio balkonų. Po pasirodymo „Balcony TV“ projekte išpopuliarėjo tokie atlikėjai kaip Mumford & Sons, The Script, Jessie J, Ed Sheeran, Little green cars ir kiti.

Kaune „Balcony TV “ gyvuoja nuo 2012-ųjų balandžio, kurį čia įkūrė Sunny Aggarval. Tai yra pats lengviausias būdas Lietuvos atlikėjams patekti į Youtube VEVO kanalą, kuriame yra jau trys atlikėjai - Matas ir Dangiras, Mindaugas Ancevičius ir Valda Ridikaitė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų