Princas Harry seka mamos Dianos pėdomis: jai tai būtų svarbu

Angoloje viešintis princas Harris pasirodė su veido skydu ir neperšaunama liemene. Tokių saugumo priemonių jam imtis teko lankantis šalį drebinusio pilietinio karo zonose, kuriose dar apstu neišminuotų sausumos minų.

Princas Harris nuotoliniu būdu detonuoja vieną iš sausumo minų, Angoloje likusių po 27-erius metus trukusio pilietinio karo, pasibaigusio dar 2002-aisiais. Tuomet sudėjus ginklus, tokių minų šalyje buvo per milijoną. Dabar jų gerokai mažiau, tačiau likusios minos ne tik vis dar kelia pavojų, bet ir, vietinių teigimu, yra tarsi neužgijęs karo randas. Tad princas Harris aktyviai remia iniciatyvas neutralizuoti kuo daugiau minų.

„Šis minų laukas yra vienas iš 153-ijų, kurie bus išvalyti dviejuose nacionaliniuose pietryčių Angolos parkuose“, – kalbėjo princas Harry.

Beje, jis žengia savo motinos, princesės Dianos pėdomis. Prieš 22-ejus metus toje pačioje vietoje lankėsi ir ji. Princesė Diana globojo labdaros organizaciją „Halo Trust“, kuri iki šiol Angoloje organizuoja sausumos minų valymo akcijas. Tai – ne pirmas kartas, kai šiuo tikslu princas Harris lankosi Angoloje. Pastarąjį kartą minų valymo operacijoje šioje šalyje jis lankėsi prieš šešerius metus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų