Priklausomybę seksui turėjusi mergina atsisakė jo dešimtmečiui: bijo, kad gali grįžti su kaupu

Anglijoje gyvenanti Brianne Davis ilgus metus sirgo priklausomybe seksui, tačiau jau dešimtmetį ryžosi gyventi be lytinių santykių. Moteris tvirtina, kad iki šiol negali bičiuliautis su vyrais, nes bijo, jog priklausomybė gali grįžti su kaupu.

B. Davis neslepia, kad anksčiau net ir turėdama vaikiną, ji nuolat flirtuodavo su kitais vyrais. Maža to, visuomet šalia vieno vaikino ji turėdavo ir dar vieną ar kelis aistrai tenkinti. Pasak moters, tokiems rizikingiems žaidimams ją skatino naujų santykių ir neatpažintos aistros adrenalinas.

Kad jai reikia pagalbos, Brianne suprato susitikinėdama su dviem vyrais, kurie šventai buvo įsitikinę esantys vieninteliai jos gyvenime.

„Dvejus metus susitikinėjau su dviem vyrais, su vienu iš jų buvau ilgiau nei dešimtmetį. Buvau prigauta tris kartus, bet mokėjau taip gerai meluoti ir išsisukti, kad tiesiog praslįsdavau. Aš tiesiog žaidžiau ir naudojausi jais. Niekuomet nemokėjau turėti vienų santykių, man jie greitai pabosdavo. Bet bėda tame, kad mane jaudino pats neištikimybės ir apgaudinėjimo faktas, todėl visuomet bendraudavau su daugiau nei vienu vyru“, – moters istoriją rašo „The Sun“.

Ji neslėpė, kad didžiausias jos troškimas visuomet buvo vienu metu susitikinėti su kuo daugiau vyrų – mėgautis nevaldomu ir uždraustu seksu, bijoti būti prigautai ir suvokti, kad šį žaidimą žaidžia tik ji viena.

„Iš vieno vyro visuomet gaudavau emocinį saugumą, iš kito – finansinį, su trečiu aistra ir seksualiniai žaidimai peržengdavo visas leistinas ribas. Aš tiesiog mėgavausi gyvenimu“, – pridūrė ji.

Vis dėlto, vieną dieną jauna moteris susivokė, kad elgiasi nederamai ir ėmė ieškoti savęs iš naujo. Ji parašė ne vieną knygą apie priklausomybę seksui ir partneriams, dalyvavo daugybėje pokalbių laidų ir tikiną, kad jaučiasi pagijusi. Visą gyvenimą kardinaliai pakeitė atsiradęs tinkamas vyras, su kuriuo ji sukūrė šeimą.

Tiesa, pridūrė, kad pati sau neleidžia bendrauti su jokiais kitais vyrais net darbiniais ar bičiuliškais santykiais.


Rašyti komentarą...
J
Jop
2021-07-15 20:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svajoniu moterys
Atsakyti
-2

K
Kazkada
2021-07-16 11:12:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai dar veike restoranas Margiris ,jo virtuveje dirbo nezinau net kuom merga , tai ji net nevaziuodavo su mumis ,jei musu maziau kaip penki-šeši , dar ir valgyt prigriebdavo , ir išgert iš uz baro , sakydavo uzteks gert dirbame ... kaip nori ,kiek nori ,kur nori , budavo sustumiam tris fotelius , viduriniam pasilenkus duduoja , dviem iš kraštu žasi tampo , o iš nugaros dar birbena , o mes ant jos nugaros stikliuka pasistate geriam... kazkoks holivudas ...tie kraštiniai rekia ..ei nespausk ,ta ragina kad nugarinis dirbtu ,io vidurinis bijo kad užkaifavus nenukastu...jos klycka ''taukuota'' nes virtuve kvepedavo.po to zyduka susirado ,ir izraelin išmove.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų