Prieš lemtingą finalą Ieva atskleidė, kas galėtų sugadinti pasirodymą

Vakar tūkstančiai žmonių visoje Europoje žiūrėjo antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, kurio metu buvo išrinkti 10 dalyvių, kurie pateko į konkurso finalą. Ne paslaptis, kad jame išvysime ir Lietuvos atstovę Ievą Zasimauskaitę.

33

Vakar LRT laidoje „Dėmesio centre“ telefonu kalbinta Ieva atskleidė, kad kiekvieną kartą, dainuodama savo dainą, jaučia nuostabius jausmus.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė neslėpė emocijų

„Kiekviena diena yra susijusi su „Eurovizija“ visu šiuo laikotarpiu, kai ir buvau Lietuvoje, nes turiu saugoti balsą, visada turiu galvoti apie emociją, vidinį nusiteikimą.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Zasimauskaitė sulaukė netikėtos gerbėjų dovanos

„Eurovizija“ nėra tik tos trys minutės scenoje, „Eurovizija“ yra nuolatinis bendravimas su žurnalistais, interviu dalinimas, laiškų atrašymas. Šiandien yra laisva diena nuo repeticijų, bet ne nuo „Eurovizijos“. Laisvadienių čia nebūna“, - laidoje sakė Ieva.

„Nes tai nėra vaidyba. Jei vaidintum tą emociją, tai nepavyktų galiausiai. Kai žinutė tos dainos yra be galo tikra ir tai gali išgyventi, nes kiekvienas yra jautęs tą meilės jausmą, nes visi ieškome antros pusės. Todėl man tai yra labai tikra ir dainos pabaigoje aš sutinku savo tikrą vyrą, ne kažkokį aktorių. Tai man yra labai stipru. Ta daina turi kažkokią magiją“, - kalbėjo I. Zasiauskaitė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų