Prie Donato Montvydo palaikymo prisidės ir ypatingi svečiai

Jau rytoj Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks didžiausias atlikėjo D. Montvydo koncertas „Tai mūsų laikas“. Prieš keletą dienų, atskleidus renginio detales, šiandien paaiškėjo, kad šis koncertas bus dedikuotas ir Donato palaikymui prieš išvykstant į „Eurovizijos“ konkursą Stokholme.

112

Šeštadienio vakarą susirinkę žmonės išvys Edgaro Montvido ir Donato Montvydo duetą, kurį iki šiol galėjo išvysti tik „Pažaislio“ muzikos festivalio svečiai. Šį kartą E. Montvidas šiųmetį „Eurovizijos“ atstovą palaikyti specialiai atvyks iš pasaulinių gastrolių.

(112 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas: esu pasiruošęs lipti į sceną su mintimi, kad galime laimėti „Euroviziją“

„Vertinu jį objektyviai – ne tik dėl to, kad mes – bendrapavardžiai, – šypsosi E. Montvidas. – Mane tikrai žavi tai, jog jis turi savitą stilių ir jo laikosi. Donato aistra muzikai – nesuvaidinta, tai yra jo varomoji jėga. Jis gyvena meile muzikai, nesistengdamas iš to daryti verslo. Tai nėra vienadienė žvaigždutė. Aš linkėčiau, kad jis žydėtų kaip Stingas ar Eltonas Johnas, kurie taip pat turi savo stilių ir juo seka.“

Koncerte „Tai mūsų laikas“ žiūrovai turės progą išvysti ir praėjusių metų atstovus „Eurovizijos“ konkurse – M. Linkytę ir V. Baumilą. Pasak atlikėjos M. Linkytė „dalyvaujant kartu su Vaidu „Eurovizijoje“, sulaukėme labai didelio žmonių palaikymo. Tikrai ji jautėme. Manau, kad tai yra labai svarbu, todėl tikiu, kad Lietuva šiemet ir vėl susivienys, Donatui siųsdami kuo šilčiausius linkėjimus.

REKLAMA

Prie D. Montvydo pasirodymo „Eurovizijoje“ gali prisidėti ir kiekvienas gerbėjas, skambindamas trumpuoju numeriu 1419 (2 eur) nuo šiandien iki kovo 31 d.

Taip pat galima prisidėti ir neribotomis piniginėmis sumomis, pervedant norimą sumą į Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ sąskaitą LT50 7044 0600 0773 0001 (AB SEB bankas) su prierašu „D. Montvydo palaikymas Eurovizijoje“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų