• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėl ligos į Lietuvą neatvyksta Prancūzijos žvaigždė Barbara Pravikoncertas perkeliamas

Dėl ligos į Lietuvą neatvyksta Prancūzijos žvaigždė Barbara Pravikoncertas perkeliamas

REKLAMA

Jau šį sekmadienį Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ turėjęs įvykti Prancūzijos dainininkės Barbaros Pravi koncertas – perkeliamas. Šiandien atlikėja su dideliu apmaudu pranešė, kad dėl ligos į Lietuvą atvykti negali, rašoma pranešime spaudai.

Po „Eurovizijos“ dainų konkurso, kuriame iškovojo antrąją vietą, išpopuliarėjusi atlikėja pastaruoju metu leidosi į koncertinį turą „Le Tour“ įvairiuose Europos miestuose, tarp kurių buvo įtrauktas ir Vilnius.

Po vos prieš kelias dienas įvykusio koncerto Paryžiuje, atlikėja pasijuto prastai ir teko kreipti į medikus, kurie artimiausiomis dienomis uždraudė koncertuoti.

Žinoma atlikėja perdavė žinutę šį sekmadienį Vilniuje planavusiems koncerte apsilankyti klausytojams:

„Mieli draugai Lietuvoje, man labai liūdna, kad šį sekmadienį negalėsiu jums dainuoti. Susitikimo su jumis labai laukiau ir ruošiausi su malonumu dainuoti jums savo dainas. Deja, serganti guliu lovoje ir negaliu to šį sekmadienį padaryti...Bet...aš greitai pasveiksiu ir atvyksiu į Lietuvą pasimatyti su jumis. Su meile, Barbara“, – savo nuoširdžią žinutę siunčia atlikėja.

Šiuo metu derinama artimiausia koncerto data, kurią planuojama paskelbti ateinančios savaitės pradžioje. Bilietai liks galioti tie patys.

Barbara Pravi – Voilà:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų