Praėjo metai, po geriausios Kylie draugės išdavystės: atskleidė, kaip ją tai paveikė

Pireš metus Kardashianų šeimą sukrėtė drama – paaiškėjo, kad Khloe Kardashian mylimasis ir dukrelės tėvas Tristanas Thompsonas ir vėl buvo neištikimas. Daugelį sukrėtė tai, kad tarp garsios poros įsiterpė Khloe sesers Kylie geriausia draugė Jordyn Woods. Tiesa, duodama pirmąjį atvirą interviu Jordyn tvirtino, kad su vedusiu vyru ji neužsiminėjo seksu ir tikrai neišardė šeimos.

7

Jos buvusi geriausia drauge bandė susitaikyti su Kylie, tačiau nesėkmingai. Praėjus metams po šio skandalo Kylie pasakė ar pagaliau susitaikys su savo bičiule.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jordyn Woods ir Kylie Jenner

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, Kylie Jenner neketina draugauti su Jordyn Woods. Slapti šaltiniai pasakojo, kad jai dabar puikiai sekasi: „Kylie puikiai sekasi nuo tada, kai baigėsi jos ir Jordyn draugystė."

Teigiama, kad Kylie susirado naujų draugių. Su jomis smagiai leidžia laiką įguloje, juokiasi ir palaiko viena kitą.

Kitas šaltinis negailėjo gražių žodžių apie Kylie: „Ji labai miela ir žemiška, kaip ir jos draugai."

Šaltinis pridūrė: "Šeimai vis dar atrodo, kad tai, ką padarė Jordyn, yra gana neatleistina. Kylie turi mentalitetą, kad laikas gydo viską, bet dabar nėra tinkamas laikas".

Primename, kad po skandalo Jordyn davė išskirtini interviu, kuri metu apgailestavo dėl to, kas nutiko – ji taip pat pravirko ir sunkiai tramdė savo emocijas.

Mergina išdėstė istoriją iš savo pusės: „Aš buvau su draugais bare, mes gėrėme ir šokome. Kartu su mumis buvo ir Tristanas, jis leido laiką. Tik tiek“, – sakė ji, pridurdama, kad vėliau vakarėlis persikėlė į T. Thompsono namus.

„Aš nudžiugau, kad jį pažįstu. Juk geriau būti pas kažką, ką žinai, nei pas nepažįstamus žmones. Greičiausiai, tai ir buvo pirmoji mano klaida. Tikrai nemaniau, kad toks mano poelgis netinkamas. Turbūt nereikėjo eiti pas jį į namus“, – dėstė mergina.

Interviu metu Jordyn pabrėžė, kad Tristanas laiką leido su savo draugais, tačiau paryčiais norėjo grįžti namo. Išlydėdamas ją, Tristanas merginą pabučiavo į lūpas. „Tarp mūsų nebuvo jokios aistros. Tai – tik paprastas bučinys į lūpas. Negaliu kaltinti tik jo, leidausi bučiuojama. Turbūt dėl to kaltas alkoholis. Aš labai pasimečiau ir grįžau namo“, – tvirtino ji.

REKLAMA

Kiek vėliau Jordyn pasakojo, kad šią istoriją papasakojo ir savo draugei Kylie su Khloe, tačiau nuslėpė svarbiausią detalę – bučinį.

„Aš nenorėjau įskaudinti Khloe. Aš nesu šeimų ardytoja. Man nereikia svetimo vyro“, – rėžė ji.

„Aš suprantu, kad nepasakydama tiesos, įskaudinau sau artimus žmones. Bet aš nesu jų skyrybų priežastis. Gal ši situacija ir apsunkino reikalus, bet aš – ne tas žmogus, kuris juos išskyrė“, – sakė J. Woods.

J. Woods yra geriausia K. Jenner draugė nuo vaikystės – „plius“ dydžio modelio karjeros siekianti mergina yra labai artima Kardashianų šeimai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų