Posūkis papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės karjeroje

Viena žymiausių papuošalų kūrėjų Lietuvoje Elvyra Monginienė netrukus pasiners į naują sritį – dėstys į garsiausių pasaulio siuvinėjimo namų dvidešimtuką patenkančioje kūrybinėje erdvėje.

42

Mados namai, kuriuose „Elvyra design“ įkūrėja kaskart praleis po dvi savaites, yra pavadinti tokiu pačiu, kaip jos vardu.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dovana veganei draugei įkvėpė naująją Elvyros Monginienės kolekciją

„Malonus sutapimas, bet vietos, kurioje būsiu laukiama, savininkė taip pat yra Elvira“, - sakė E. Monginienė.

Ji pasakojo nustebusi, kai sulaukė kvietimo Maskvoje pristatyti autorinę savo darbų techniką. Tai, anot E Monginienės, buvo tarsi patvirtinimas, kad jos papuošalų kurimo metodai yra išskirtiniai ir apie tai žino net svečiuose kraštuose.

„Dėstytojos darbas man yra naujas. Anksčiau KTU studentams tesu pasakojusi savo sėkmės istoriją. Bet manau, kad sudėtinga nebus, nes besimokantieji iš manęs tikėsis daugiau praktinių nei teorinių žinių“, - sakė E. Monginienė.

Kol kas neaišku, kiek mėnesių jai teks praleisti „Elviros mados namuose“. Žinoma, kad pirma kelionė E. Monginienės laukia jau lapkritį – mėnesį, kuomet ji švenčia ir savąjį gimtadienį.

„Susitarimas galiojimo laiko neturi. Žinau tik, kad išvykoje visuomet būsiu ne trumpiau nei pusę mėnesio“, - pasakojo E. Monginienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų