„Positivus“ festivalyje britų „The Kooks“ pasirodymas

„Positivus“ festivalis jau džiugino pranešimais, apie tai, kad Latvijos pajūrio miestelį Salacgrīvas liepos 18-20 dienomis aplankys elektroninės muzikos pionieriai „Kraftwerk“. Kiek vėliau pridūrė – sparčiai populiarėjantys britai „BΔSTILLE“ ir Laura Mvula irgi bus. Vis dar abejojantiems ar vykti, šiandien atvertos dar kelios kortos. Didžiausiame Pabaltijo festivalyje į sceną lips „The Kooks“, „Daughter“, „of Montreal“ ir „Birth Of Joy“.

„The Kooks“ du metus ilsėjosi nuo festivalių Pamenate „The Kooks“ kūrinius „Naive“ bei „Seaside“? Britpopo gitaromis ir žaviu karalienės Elžbietos II anglų kalbos akcentu apkamšytas kompozicijas paniūniuotų net visiški antimelomanai. Lygiai prieš dešimt metų draugėn susibėgusi ketveriukė kuriam laikui užsidarė įrašų studijoje ir pasauliui pasirodė jau su debiutiniu albumu „Inside In/Inside Out“. Kad startas būtų ypač galingas, leidybai pasirinkta „Virgin Records“ įrašų kompanija. Ta pati, kuri gali pasigirti dirbusi su Janet Jackson, Lenny Kravitz, „The Smashing Pumpkins“ ar netgi „Spice Girls“. Reikia skaičių? Albumas visame pasaulyje parduotas 2 mln. kopijų tiražu. Vėliau dienos šviesą išvydusios plokštelės klausytojų priimtos ne ką prasčiau, tačiau po paskutiniosios grupė mažumėlę aprimo. Visgi ramūs laikai praeityje – „The Kooks“ trimituoja jau šiais metais išleisiantys ketvirtąjį diską. Nuo 2012-ųjų festivaliuose nesirodžiusi grupė, „Positivus“ lankytojams žada bent akies krašteliu leisti pažvelgti ir į naujausią kūrybą.

REKLAMA

The Kooks – Naive:

Vaizdo režisierių pamėgta „Daughter“ trijulė

Ryški ritminė linija, gitaros ir svajingas Elena Tonra vokalas. Šis derinys veikia stebuklingai, didžiules gerbėjų auditorijas „Daughter“ koncertų metu nugramzdinantis į euforiją. Ir jiems netrukdo faktas, kad grupė gyvuoja vos keturis metus, o savo diskografijoje turi vos vieną albumą. Kolektyvo muzika nekrenta iš britų, australų ir prancūzų muzikos topų, internetiniai kanalai suka milijonines vaizdo klipų peržiūras, o festivaliai pešasi dėl garbės pamatyti juos savo didžiojoje scenoje.

Rodos to negana, „Daughter“ muziką ypač mėgsta ir vaizdo režisieriai. Kūrinius galima išgirsti keleto serialų fone, vienas jų - „Grėjaus anatomija“. Melancholišką įtampą auginantis singlas „Youth“ naudojamas ir „Tour de France“ reklaminiame klipe.

Daughter – Youth:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų