Portugalijos pasididžiavimas: S. Sobralio sesuo – išskirtinių gabumų mama

Daugelis klausydami „Eurovizijos“ nugalėtojo Salvadoro Sobralio dainą „Amar Pelos Dois“ (liet. „Meilė mums abiems“) galvojo ne tik apie meilę muzikai, bet ir artimui. Galbūt dėl šios priežasties, konkurso finale Kijeve portugalas į sceną pasikvietė ir savo didžiausią įkvėpimą – seserį Luisą.

25

S. Sobralis niekada negalėjo patikėti, kad kažkada stovės „eurovizinėje“ scenoje. Anksčiau 27-erių metų vaikinas šį konkursą laikė pop kultūros reiškiniu, tačiau šiemet viskas pasikeitė. Jo 29-erių metų sesuo Luisa, parašiusi kūrinį „Amar Pelos Dois“, suprato, kad šią dainą turi atlikti jos brolis ir tai turi būti didinga – būtent taip gimė idėja dalyvauti „Eurovizijoje“.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Portugalijos pasididžiavimas: S. Sobralio sesuo – išskirtinių gabumų mama

Nuo pat muzikinio šou pradžios Salvadoras ir Luisa buvo neišskiriami. Giminaičiai kartu fotografavosi žiniasklaidai, dalino interviu, o radę laisvesnę minutę – atlikdavo kitų konkurso dalyvių dainas ir jomis pasidalindavo socialiniuose tinkluose.

Nors daugiausiai aplinkinių dėmesio kliuvo Salvadorui, jis niekada nepamiršdavo pabrėžti, kad jei ne jo „pati talentingiausia kompozitorė“ sesuo, jo čia nebūtų.

Sesuo ne tik parašė pergalingą kūrinį broliui, bet ir buvo jo didžiausiu ramsčiu, kuomet jam buvo fiziškai sunku. Nedaugelis žino, kad S. Sobralis turi rimtų sveikatos problemų, dėl kurių negalėjo dalyvauti techninėse „Eurovizijos“ repeticijose Kijeve. Vietoj jo į sceną buvo išleista atlikėjo sesuo.

Brolį ir seserį vienija ne tik atsidavimas muzikai, bet ir tas pats išgarsėjimo kelias. Tiek Salvadoras, tiek Luisa Portugalijoje išpopuliarėjo dėka muzikinio projekto „Ídolos“ – tai portugališka „Pop Idol“ šou versija. Nors 2009 m. vaikinas užėmė 7-ąją vietą, daugeliui žiūrovų ir klausytojų įsiminė Salvadoro asmenybės išskirtinumas ir meilė muzikai. Tuo tarpu jo sesuo tame pačiame projekte 2003 m. iškovojo finalinę, 3-iąją vietą.

REKLAMA

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Portugalas, sujaudinęs milijonus širdžių: prieš 8-erius metus jo nepažintumėte

Šiuo metu L. Sobral gali pasigirti išleidusi keturis muzikos albumus, sėkminga atlikėjos karjera ir džiuginančia motinyste. Portugalijos garsenybė praėjusiais metais pranešė apie kūdikio laukimąsi, tačiau taip ir neatskleidė, kas vaikelio tėtis. Savo pirmagimio Luisa susilaukė praėjusių metų vasarą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų