„Pop Ladies“ vaizdo klipas – parduodamoje Katažinos sodyboje: nei raudono kilimo, nei fotografų blyksčių

Norėdamos paskutinį kartą įsiamžinti Katažinos Zvonkuvienės vaikystės namuose, grupė „Pop Ladies“ nusprendė tą padaryti itin išradingai, rašoma pranešime spaudai.

29

Dainininkės jaukioje kaimo sodyboje nufilmavo savo naująjį vaizdo klipą ir pristatė seniai ruoštą dainą „Suviliojo“. Pasak grupės lyderės Natalijos Bunkės, filmuojant vaizdo klipą netruko ne tik gerų emocijų, bet ir išbandymų, kurie teko naujajai grupės narei Augustei Žičkutei.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katažina Zvonkuvienė parduoda tėvų namus: „Sunku išsiskirti“

„Augustė į mūsų grupę įsiliejo labai greitai. Mes ją patikrinome intensyviai koncertuodamos vasaros laikotarpiu. O dabar, filmuodamos naujosios daino klipą, įsitikinome, kad ji nėra baltarankė šviesiaplaukė, kuri bijotų darbo. Aš pati iš prigimties esu darboholikė ir man labai svarbu, kad mano grupės merginos taip pat nežiūrėtų į mūsų veiklą pro pirštus. Ne veltui nusprendėme naujos savo dainos „Suviliojo“ video klipą filmuoti Katažinos kaime. Ten nėra nei raudonojo kilimo, nei fotografų blyksčių. Aplink gamta, lakstančios vištos ir dirbamos žemės kvapas. Man buvo įdomu, kaip į tokį pasirinkimą sureaguos Augustė“, – apie išbandymus naujai grupės narei pasakoja N. Bunkė.

Grupei „Pop Ladies“ naują dainą „Suviliojo“ parašė kompozitorius Stanislavas Stavickis Stano, kuris žinomoms dainininkėms parašė jau ne vieną itin didžiulio populiarumo sulaukusį kūrinį: „Su Stano šią dainą nusprendėme parašyti anksčiau, tik dabar pribrendo tinkamas metas ją pristatyti. Kaip sakoma ruduo – derliaus metas. Tai mes tikimės, kad šis mūsų derlius bus mielas ne tik mums, bet ir mūsų klausytojams.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų