Pobedonoscevas kviečia į „pasidaryk pats“ dirbtuves: tai ne tik malonus užsiėmimas, bet ir nauda gamtai

Leonardas Pobedonoscevas įsitikinęs, kad šiandien daugelis gyvename gerai ir turtingai. Viskas, ko reikia buičiai ar laisvalaikiui, gali būti čia pat pasiekiama ranka – prekybos centrai arba interneto puslapiai mirga, masina savo niekučiais, daikčiukais, kuriuos mes dažnai perkame tik iš inercijos.

O tie daiktai galiausiai neatlieka jokios funkcijos ir tampa atliekomis. Kam visa tai? Galbūt laiką, sugaištą prekybos centruose, galima praleisti kūrybiškiau, prasmingiau? Pavyzdžiui, Leonardas savo sodyboje labai mėgsta meistrauti įvairius rankų darbo gaminius. Tad šioje laidoje jis su džiaugsmu pristatys tokį patį darnaus gyvenimo būdo ir tvarumo šalininką Giedrių ir pakvies į jo kūrybines dirbtuves.

Giedrius Bučas – socialinės iniciatyvos, plėtojančios darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinančios švaresne aplinka ir sveikesnės aplinkos puoselėjimu, įkūrėjas. TV3 laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ Giedrius pasidalys savo patirtimi bei žiniomis ir kartu su Leo televizijos žiūrovams parodys, kaip gimsta įdomiausi rankų darbo kūriniai.

Dar viena laidos viešnia – asmeninio biudžeto valdymo ekspertė Sigita Strockytė-Varnė – papasakos apie tvaresnio gyvenimo būdo iniciatyvas, kurios šiuo metu plačiai paplitusios pasaulyje. O taip pat atkreips dėmesį, kaip saikingesnis vartojimas ir daiktų prikėlimas antram gyvenimui gali pakeisti mūsų finansinę situaciją. Pasak pašnekovės, mes visi palengva galime tapti tvariais vartotojais, ingredientai labai paprasti: pasiryžimas, valia, planavimas, laikas, o svarbiausia – noras. Kas nori – ieško galimybių, o kas nenori – priežasčių.

Daugiau apie darnų gyvenimo būdą ir tvarų vartojimą – laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ šeštadienį 11.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų