Po žinių apie į psichiatrinę paguldytą Seleną – Bieberio protrūkis: nesulaikė ašarų

Prieš kelias dienas žinoma atlikėja Selena Gomez paguldyta į psichiatrinę ligoninę. Per pastarąsias dvi savaites ji jau kelis kartus patyrė emocinį išsekimą, ir nors atvykusi į ligoninę po kurio laiko ji norėjo išvykti, gydytojai jai to neleido.

48

Liūdnos naujienos žiauriai paveikė ir jos buvusį vaikiną, dainininką Justiną Bieberį.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po žinių apie į psichiatrinę paguldytą S. Gomez – J. Bieberio protrūkis: nesulaikė ašarų

Trečiadienio vakarą vaikinas kartu su draugais atvyko į bažnyčią. Šie jį glėbesčiavo ir kitaip bandė palaikyti, tačiau jo žmonos Hailey kartu matyti nebuvo.

Praėjus dienai Justinas ir vėl buvo užfiksuotas paparacų. Šįkart vaikinas nebesulaukė ašarų – fotografai užfiksavo skaudžius jo išgyvenimus po naujienų apie Seleną.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad S. Gomez ir J. Bieberis kelis metus skyrėsi ir taikėsi – kovo mėnesį jiedu išsiskyrė galutinai. Netrukus po to dainininkas pasipiršo manekenei Hailey Baldwin, o visai neseniai jiedu ir susituokė. Tuo tarpu S. Gomez artimi šaltiniai pasakojo, kad Justinas jos gyvenime apskritai nebebuvo aptariamas.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2018-10-13 20:52:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu Selenai kuo greiciau pasveikti, bei uzgydyti sirdies zaizdas!
Atsakyti
0

A
Ai
2018-10-14 09:55:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie pasaulio įžymybės tiek kartų tuokiasi, skiriasi ir vėl tuokiasi, kad turėtų dėl to nebepergyventi. Nežinomi dievo keliai sakoma. Suskirs dar jų keliai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų