Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
10
Svetlana Svetlichnaya (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Lapkričio pabaigoje sovietų ir rusų aktorė – Svetlana Svetlichnaya – vėl paguldyta į ligoninę. Pati aktorė iškvietė greitąją pagalbą ir dabar gydoma neurochirurginės reanimacijos skyriuje.

10

Apie pablogėjusią aktorės sveikatą prabilo jos anūkė.

Marija Ivašova pasakojo, kad po istorijos apie dingimą, močiutė pasijuto prastai. Kai artimieji atvyko pas Svetlaną, prie namo pamatė greitosios pagalbos automobilį. „Durų niekas neatidarė. Paaiškėjo, kad močiutė iškvietė greitąją pagalbą ir sutiko gultis į ligoninę. Ji pateko į neurochirurginės reanimacijos skyrių, mobiliųjų telefonų ten nėra. Galime bendrauti tik su gydytoju“, – sakė aktorės anūkė laidos „Leisk jiems kalbėti“ eteryje.

Artimieji nesakė, kaip dabar jaučiasi 81 metų sovietų žvaigždė, tačiau pažymėjo, kad ji turi viską, ko reikia, organizuojama kvalifikuota priežiūra.

Primename, kad šiemet Svetlana Afanasjeva ne kartą gulėjo ligoninėje.

Spalio mėnesį moters sūnus teigė, jog nė nenumanė, kur galėtų būti jo dingusi mama ir atskleidė, jog ji serga demencija. Sūnus nerimavo, jog ji galėjo užmiršti namų adresą, pranešė starhit.ru.

Šeima su aktore nebendravo nuo spalio 21-osios. Laimei, moteris buvo rasta.

Užsienio žiniasklaida teigė, jog surado moterį. Nusikaltimų tyrimo departamento pareigūnai nustatė 81 metų žvaigždės buvimo vietą, pranešė starhit.ru.

Rusijos televizijos laidų redakcija sulaukė šokiruojančio vaizdo įrašo, kuriame matyti, jog Svetlana Svetlichnaya yra prastos sveikatos.

Aktorė buvo akivaizdžiai išsekusi ir jai reikalinga medikų priežiūra. Žvaigždė dėl savo problemų kaltina savo artimuosius, ypač marčią Olgą.

Pelageya Letunova buvo Svetlanos ir jos sūnaus žmonos konflikto liudininkė. Mergina susitiko su Svetlana kavinėje ir suprato, kad jai aiškiai reikia pagalbos.

REKLAMA
REKLAMA

„Ji bandė su kuo nors susisiekti, bet negalėjo. Po kelių minučių ji priėjo prie manęs ir paprašė palydėti į kitą pastatą, nes nežino, kur yra jos namas. Vaikščiojome labai ilgai, nepaisant to, kad ji gyvena penkios minutės nuo kavinės. Svetlana nuolat sustodavo, pasakojo, kad jai atsitiko bėda, ji neturėjo ryšio. Ji negali su niekuo susisiekti. Mes pasiekėme marčią. Prasidėjo žodinis susirėmimas, nepadorus... Svetlana sakė, kad jos marti gali ją kur nors išvežti, uždaryti“, - prisiminė Pelageya.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie tai, jog moteris atsirado.

Aktorės sūnus taip pat patvirtino, jog ji atsirado, tačiau 1 klausimas neduoda ramybės.

„Taip, jie rado mano mamą! Jie ką tik paskambino... Bet kur ji buvo keturias dienas? Taip pat perduokite didžiulę mano padėką savanoriams! Nuoširdžiai! Džiaugiuosi, kad jie ją surado, bet aš taip pat nesu laimingas. Nes ji niekada to nedaro“, – emocingai pasakė Aleksejus.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų