Po skandalo garsioji Emma parodė, ką veikia: naujausi kadrai – stulbina

Prieš maždaug porą mėnesių apie šią merginą kalbėjo visi, o vos vienas jos pasirodymas televizijos laidoje prilygo tikrai interneto sensacijai.

54

Merginos frazės bent jau pirmąsias kelias dienas buvo cituojamos tiek socialinėje erdvėje, tiek gatvėse.

Intymiomis nuotraukomis internete besidalinanti mergina šįkart vėl nustebino – pasidalijo įspūdingais kadrais iš paplūdimio.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalingai išgarsėjusi Ema pribloškė naujausiais kadrais

25-erių mergina tapo tikra sensacija, kuomet laidoje teigė, kad yra per graži dirbti. Taip pat ji tikino, kad vyrai jai kaip vergai, nes ji su jais daro, ką nori.

TV3.lt primena, kad su portalu mergina pasidalino informacija, kad darbo dar nesusirado, nes tam visiškai neturėjo laiko. Užplūdęs dėmesys ją išvargino, tačiau Emma patikino, kad sulaukė daugybės kvietimų dalyvauti televizijos laidose, reklamose netgi apsilankyti toje pačioje, ją išgarsinusioje laidoje.

E. Hulse teigė, jog į piktus komentarus ir pašaipas dėmesio nekreipia. „Man tai visiškai nerūpi. Šitas visas šou manęs nepalietė. Aš žinau, kaip aš atrodau, todėl visi tie komentarai man neturi jokios įtakos.“  


Rašyti komentarą...
k
kaubojus
2018-06-20 14:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur jūs tą grožį randate? Lietuvoje pilna daug gražesnių merginų ir protingesnių , tarp kitko. Eilinė, pasikėlusi barbė ir tiek...
Atsakyti
-1

T
T
2018-06-20 11:32:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia jinai slyksti
Atsakyti
0

A
Atrodo kaip
2018-06-20 14:34:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Minedas 2
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų