Po šių fotografijų Kendall Jenner susigėdo – prisidengė striuke

Niujorko gatvėse kartu su bičiulėmis pastebėta garsiojo realybės šou „Keeping up with Kardashians“ žvaigždė Kendall Jenner. Modelių trijulė patraukė aplinkinių žvilgsnius. Trys merginos lyg tyčia buvo pasipuošusios tuo pačiu stiliumi.

36

Kendall Jenner, Gigi Hadid ir Hailey Baldwin mergaitiškam susitikimui pasirinko stilingų džinsų, juodų marškinėlių arba suknelės bei juodų aukštakulnių derinius. Rock‘n‘roll stiliumi aplinkinius žavėjusios manekenės greitai buvo pastebėtos ir fotografų.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kendall Jenner negali gerbėjams savo nuogo kūno

Tačiau paparacų žvilgsnius patraukė ne tik puikiai suderinti trijulės įvaizdžiai, bet ir „staigmenėlė“ švytinti pro peršviečiamą Kendall Jenner palaidinę. Pasirodo, mergina liemenėlės antradienio vidudieniui atsisakė ne šiaip sau. Mat norėjo pademonstruoti naujausią savo įvaizdžio detalę – auskarą krūties spenelyje.

Intymią vietą papuošusi manekenė nusipelno plojimų už drąsą. Ne kiekviena dvidešimtmetė ryžtųsi tokiai procedūrai ir dar viešumoje pasirodytų be liemenėlės.

Visgi kiek vėliau, išsiskyrusi su draugėmis, matyt, pabūgusi fotoaparatų blyksčių ir įkyrių žvilgsnių, Kendall užsimetė striukę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų