Po rimtų sveikatos problemų, Gomez ir vėl viešumoje: vos neparodė per daug

Antradienio vakarą pasaulyje vyko du didingi renginiai. Tiek muzikos fanatikams, tiek kino mėgėjams buvo kur paganyti akis, kadangi vieni stebėjo pirmąjį „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį, o kiti žvalgėsi į garsiausių aktorių, didelio pripažinimo sulaukusių režisierių bei kitų pramogų pasaulio atstovų įvaizdį, kurie dalyvavo Kanų kino festivalyje.

34

72-ajame Kanų kino festivalyje, kuris vyksta kasmet Kanų mieste Pietų Prancūzijoje, raudonuoju kilimu žengė garsiausi aktoriai bei pramogų pasaulio atstovai.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po rimtų sveikatos problemų, Gomez ir vėl viešumoje: stebino elegancija

Įspūdingą ceremoniją atidarė filmo „The Dead Don't die“ režisierius Jim Jarmusch su žymiausiais aktoriais.

Daugiausiai fotografų dėmesio sulaukė filmo aktorė Selena Gomez, kuri kino juostoje įkūnijo – Zoe. Popmuzikos dievaitė kurį laiką buvo dingusi iš viešumos, kadangi turėjo rimtų sveikatos problemų. Tačiau kino festivalyje atrodė stulbinančiai bei atsigavus.

Buvusi „Disney“ žvaigždė savo elegancija pakerėjo ne tik fotografus, festivalio svečius, bet ir internautus, kurie negailėjo gražių komentarų jai: „Selena yra deivė! Šis Kanų išvaizda yra viskas… “ Antrasis pridėjo: „Ji tiesiog vis labiau ir labiau gražėja.“

Gerbėjus ji sužavėjo pieno baltumo „Louis Vuitton“ dviejų dalių suknele, kuri susidėjo iš liemenėlės ir dygsniuoto sijono. Sijono skeltukas subtiliai atidengė Selenos koją, o masyvus diržas ant juosmens pabrėžė jos moteriškumą bei nepriekaištingą taliją. Kaklą papuošė sidabro spalvos papuošalas, atitinkamai priderintas ir deimantiniai žiedai. Dainininkė elegancija alsavo nuo galvos iki kojų. Sidabro spalvos aukštakulniai užbaigė jos įvaizdį.

Pagrindinis akcentas jos makiaže – raudonos lūpos, kurios suteikė jai seksualumo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų