Po nukeltų vestuvių Bloomas ir Perry prabilo apie ateities planus: santykiai išlieka tvirti

42-iejų „Karibų pirtatų“ žvaigždė Orlando Bloomas atskleidė, kad jis ir Katy Perry nekantrauja susilaukti vaikų, rašo mirror.co.uk.

9

Aktorius teigia, kad Katy be galo trokšta tapti mama, kai tik juodu susituoks, nes ji pati irgi vis dar yra „didelis vaikas“.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry ir Orlando Bloomas

Bloomas sakė: „Klausykite, aš myliu vaikus, man labai patinka, kad Katy gerai sutaria su vaikais ir tai būtų nuostabu. Mes tikime, kad jų sulauksime. Katy pati yra lyg vaikas, todėl ji puikiai randa bendrą kalbą su mažyliais“.

Britų žvaigždė jau turi sūnų Flynną iš pirmosios santuokos su modeliu Miranda Kerr.

„Per vasaros atostogas kartu buvo visa šeima, bet Katy daugiausiai laiko leido su vaikais, nes jai tai labai patinka“, – sakė aktorius.

Jiedu su Katy planuoja atšvęsti vestuves 2020 metais.

Nors vestuvės buvo atidėtos ir turėjo įvykti šiais metais, Bloomas patikino apie jų santykių tvirtumą.

Jis pridūrė: „Parodykite man santykius, aš parodysiu daug sunkumų juos puoselėjant, tiesa? Vieną dalyką, kurį aš vis labiau gerbiu, yra dviejų žmonių sąjunga, kurie sugeba pasakyti vienas kitam: „Klausyk, man irgi yra sunku, bet ketinu dėl to kovoti." Mes galime ištraukti savo vidinius vaikučius – jie rėks ​​vienas ant kito, tada mes juos sudėsime atgal ir eisime toliau. Čia yra tai, ko jaunystėje nesupratau, bet tą darau dabar “.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų