Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

44-erių kino žvaigždė Tomas Hardy ir vėl į kino ekranus grįžo kaip vienas garsiausių jo personažų Venomas. „Mudu kaip sutuoktiniai – negalime būti nei kartu, nei vienas be kito“, – šypsosi aktorius. O šypsotis tikrai yra dėl ko – filmas kino teatruose startavo pagerinęs ne vieną pastarojo meto rekordą.

Praėjusį penktadienį Lietuvos kino ekranuose pasirodęs fantastinis trileris „Venomas 2“ taip pat tapo pandeminio laikotarpio kino rekordininku. Pagal premjerinio savaitgalio pajamas jis aplenkė kitas dvi didžiules neseniai pasirodžiusias premjeras – naujausią Džeimso Bondo dalį ir filmą „Kopa“. Tad natūralu, jog gerbėjams jau kirba klausimas: gal kino studija planuoja ir trečiąją Venomo juostą?

REKLAMA
REKLAMA

„Visi geri dalykai eina po tris. Žinoma, viskas priklausys nuo „Venomas 2“ sėkmės, tačiau jei trečioji dalis ir pasirodys, ji turėtų būti lyg šlovinga trilogijos pabaiga. Svarbu, kad visi serijos filmai išlaikytų tą pačią režisūrinę liniją, o apie tai, natūralu, kad mąstoma nuo pat pradžių“, – viltį šio antiherojaus mėgėjams suteikia T. Hardy.

Jam antrina ir ne kartą šio klausimo jau sulaukęs „Venomas 2“ režisierius Andy Serkis.

„100 proc. tęsinys bus. Tai mano nuomonė, bet viena aišku – Venomo istorija turi tiek potencialo įdomiems posūkiams, kad kitaip ir negalėtų būti. Žinoma, iki tol, kol įvyks tai, kas neišvengiama. Manau, kad T. Hardy drauge su kita šios franšizės scenarijaus autore Kelly Marcel jau rezga kažką intriguojančio. Kai pradedi tokio tipo filmų kūrimą, neįmanoma sustoti po dviejų dalių“, – sako režisierius.

Apie tai, jog filmas „Venomas 2“ buvo viena laukiamiausių šių metų premjerų, liudijo ne vienas faktas, tai parodė ir rekordiniai šio pandeminio laikotarpio lankomumo skaičiai. Didžiausią mįslę komiksų gerbėjams užminė pasibaigus titrams rodoma scena, kuri patvirtina Venomo ir Žmogaus voro sąsajas.

„Girdėjau, jog dabar tai karščiausių diskusijų socialiniuose tinkluose tema. Žinokite, kad šie du herojai niekada nesusitiks ekrane. Juokauju. Žinoma, kad tai įvyks“, – po premjeros intrigavo A. Serkis.

Į ne vieną svarbų gerbėjams kilusį klausimą atsakantis filmas „Venomas 2“ – jau Lietuvos kino teatruose.

Gairės:

Rašyti komentarą...
v
visiSKAS
2021-10-21 14:40:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
GOVNO
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
v visiSKAS 2021-10-21 14:40:21
GOVNO
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų