Po „blogos mergaitės“ fotosesijos C. Diaz atskleidė, kad ji nesutverta santuokai

Aktorei Cameron Diaz - jau 40-dešimt, tačiau tai, kad jai vis dar nesvetimas blogos mergaitės įvaizdis, yra akivaizdu: moteris tapo žurnalo „Esquire“ lapkričio mėnesio žvaigžde. Ji ne tik kad papuošė viršelį, bet ir papasakojo apie tam tikrus savo gyvenimo aspektus.

Žurnale publikuojamos nuotraukos drąsios, seksualios ir provokuojančios: apnuogintas kūnas, gašlus žvilgsnis ir drąsios pozos - panašu, kad aktorė ne tik kad nesistengia bėgti nuo blogos mergaitės įvaizdžio, bet ir puikiai jaučiasi tokiame amplua.

Žurnalo interviu ji atskleidė, kad atšventusi 40-ąjį gimtadienį ji jaučiasi puikiai kaip niekada, tačiau skubėti kurti šeimos neketina.

„Šiuo gyvenimo etapu aš jaučiuosi itin rami ir savimi patenkinta. Senti - tai stipriausia gyvenimo patirtis, toks jausmas, kad dabar aš žinau ir išmanau daugiau negu iki šiol, kad dabar tikrai pažįstu save. Ir, manau, kad būdama 40-ies aš netgi geriau jaučiuosi negu tada, kai man buvo 25-eri“, - tokias mintis apie savo amžių dėstė charizmatiškoji aktorė.

REKLAMA

Kalbėdama apie santuoką ir santykius C. Diaz nebuvo taip optimistiškai nusiteikusi: „Santuokai aš nesutverta. Jos nenorėjau nei kai buvau 20-ies, nei kai 30-ies. Man ir vaikų nereikia, kad aš pasijusčiau gyvenanti pilnavertį gyvenimą. Žinoma, tai nereiškia, kad aš jų nenorėčiau, bet tam reikia stipraus vyro, kuris sugebėtų manimi pasirūpinti“ , - teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų