• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po 2 metų draugystės Cara Delevingne ir serialo „Jaunosios melagės“ žvaigždė Ashley Benson išsiskyrė.

5

Po 2 metų draugystės Cara Delevingne ir serialo „Jaunosios melagės“ žvaigždė Ashley Benson išsiskyrė.

REKLAMA

Apie tai pranešė portalas people.com.

Kaip teigė užsienio žiniasklaida, merginos skirtingais keliais pasuko balandžio mėnesį. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar kiek anksčiau jos glumino savo gerbėjus dėl galimų vestuvių. Šaltiniai teigė, kad jos sumainė aukso žiedus slaptoje ceremonijoje, Las Vegase.

Kiek anksčiau naujienų portalas tv3.lt rašė, kad Cara Delevingne viešai prisipažino, jog puoselėja šiltus jausmus Ashley Benson.

„Ji vienas iš žmonių, kuris mane privertė save pamilti, kai to reikėjo labiausiai, o man tai buvo išties reikalinga. Ji man parodė, kas yra tikra meilė ir kaip tai priimti, o tai yra kur kas sunkiau, nei galėjau pagalvoti. Myliu tave“, – stovėdama ant scenos sakė ji.

Po kiek laiko, jos žurnalistai paklausė, kodėl ji pagaliau išdrįso prisipažinti, jog tos pačios lyties atstovei puoselėja šiltus jausmus. Ši nedvejodama atsakė: „Nežinau, nes tai yra pasididžiavimas“, - teigė ji.

Taip pat ji apie savo draugę labai gražiai atsiliepė, sakė, kad jog ji yra ne tik gera draugė, bet ir labai rūpestingas žmogus. Jai padeda, kai būna sunku. Ashley parodė Carai, kas yra meilė ir kokia stipri ji gali būti. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų