Plastinių operacijų fanatikas ir vėl pritrenkė: „Kenas“ nepabūgo apsinuoginti

Vakar daugelis pasaulio šalių šventė Heloviną. Jam neatsispiria nei saldainių kaulijantys vaikai, nei suaugusieji.

43

Jokia paslaptis, kad ši šventė neapsieina be šiurpą keliančio makiažo ir kostiumo. Tiesa, Vaiduoklių šventė gali būti ir visai nekalta. Tuo, ko gero, neabejoja ir angelu persirengęs Rodrigo Alvesas. 34-erių metų vyras nufotografuotas prieš Helovino vakarėlį.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plastinių operacijų fanatikas ir vėl pritrenkė: „Kenas“ parodė labai saldų įvaizdį

Gyvuoju Kenu visame pasaulyje vadinamas vyras, išgarsėjęs dėl savo polinkio plastinėms operacijoms, buvo užfiksuotas Los Andželo gatvėse. Fotografų įamžintas vyras su malonumu demonstravo mažai kūno dengiantį kostiumą.

Akivaizdu, kad Rodrigo džiaugiasi savo plastikos chirurgų sulipdyta išvaizda, mat paparacams su dideliu pasitenkinimu rodė dirbtinai sukurtą pilvo presą, netikru įdegiu nupurkštą kūną, persodintus plaukus ir iki akinamo baltumo nugludintą šypseną.

„Aš negimiau toks. Aš pats pasirinkau atlikti sau beveik 60 skirtingų plastinių operacijų ir daugiau nei 100 kosmetinių procedūrų“, - vienoje televizijos laidoje pasakojo „Kenas“.

Dar šį mėnesį TV persona pripažino, kad jam buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija. Vyras pripažino, kad jam būtina atsikratyti svorio „natūraliu būdu“, ypač kai medikai jį įspėjo dėl vis didėjančios grėsmės jo sveikatai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų